Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Orbán-rezsim valami...

Ha az Orbán-rezsim valami csoda folytán megbukna valaha, akkor ez a rendszer, az a korszak lenne az, amit soha senki nem sírna vissza?

Figyelt kérdés

Mert bizony még Gyurcsányt is visszasírják most sokan. Pedig az is elvileg szar éra volt.

De jól sejtem hogy ezt az Orbán-maffiakormány hűbéres mutyikorrupciós időszakot, annak ellenére sem sírná vissza soha senki, hogy a rendszer idején javarészt világgazdasági konjunktúra és béke volt? Volt egy kis mosolyszünet is, a covid, sikerült világon a legszarabbul kezelnünk, lásd világrekord halálozási ráta a kórházakban. És most hogy itt az első valódi nehézség, megtorpant a világgazdaság, máris nálunk a legmagasabb az infláció egész Európában, megelőzve Ukrajnát és Moldovát is.

Ez az a szar, amit soha a büdös életbe nem sírna vissza senki? Kádár nosztalgia van, Gyurcsány nosztalgia van, de Orbán nosztalgia soha sem lesz?



2022. nov. 22. 19:58
 1/8 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Remélem, ha az én életemben már nem is,de a gyerekeim,esetleg unokáim,és további későbbi leszármazottaim,már olyan helyen fognak élni,ahol nincs nosztalgia,semmilyen annyira jó lesz az akkori élet Magyarországon,vagy legalábbis ettől jobb. ,persze utópisztikus elképzelés,de remélem a magyarok sorsa a jövőben jobb lesz,és akkor nem lesz nosztalgia. legalábbis jó lenne
2022. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Mit nem lehet azon felfogni agyilag, hogy az energiaárak miatt szar most minden?

Nem baller agymosó marhaságokat kell olvasgatni, akik reggeltől estig orbánoznak, ilyen egyszerű.

Nem csak elvileg volt szar éra a gyurcsány korszak, hanem gyakorlatilag is. Én bőven éltem benne.

2022. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincs Gyurcsány nosztalgia.
2022. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 putykó ügyeskedése előtt is szar volt, akkor is egy tücsök üzemmódban, lélegeztetőgépen működő, életképtelen összeszerelőüzem volt az ország, amiben mindent szétlopnak a narancskomcsik.


Mindenhonnan a kormánypárti baller marhaságok jönnek, hogy jobban teljesít, minden szép és jó, a nyugat hanyatlik, bezzeg a szovjetúnió, tehát csak ugyanaz, mint kádár, meg rosenfeld matyi idejében.

2022. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bizony van Gyurcsány nosztalgia, főleg a 30-as éveikben lévők korosztályában, de egyre szélesedik, és egyre többen sírják vissza még azt a korszakot is.
2022. nov. 22. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Mit sírnak vissza, a nyomort?
2022. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

#5 nem sírják vissza, csak azt mondják hogy még az se volt ennyire szar.


És hát igen, gyurcsányék piti tolvajoknak számítanak a mai viszonyokhoz képest, ráadásul a gyurcsánybirodalom nem is kebelezte be az országot.

2022. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Remélem, ha az én életemben már nem is,de a gyerekeim,esetleg unokáim,és további későbbi leszármazottaim,már olyan helyen fognak élni,ahol nincs nosztalgia,semmilyen annyira jó lesz az akkori élet Magyarországon,vagy legalábbis ettől jobb. ,persze utópisztikus elképzelés,de remélem a magyarok sorsa a jövőben jobb lesz,és akkor nem lesz nosztalgia. legalábbis jó lenne"


Ha igaz amit ma sokan állítanak, összeomlik a rendszer pár (esetleg 2) évtizeden belül. Nem tudom, ez tényleg így lesz e, de vannak akik biztosra mondják és nem hasraütés szerűen. Persze jó lenne ha nem így lenne, csak gondoltam ezt leírom. Mert ha ez lesz, még egy jó kormány esetén is hatalmas copás lesz.

2022. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!