Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom egy része...

A magyar társadalom egy része miért oroszpárti?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az emberek nem egyformák és ez így van jól, de ezt az egyet valahogy nem tudom megérteni. Soha semmi jót nem kaptunk az oroszoktól, csak ártottak nekünk, a vezetésük pedig jelenleg is agresszív, kiszámíthatatlan politikát folytat. Ha valaki haragszik az ukránokra, az rendben van, de mit lehet az oroszokban szeretni? Mit lehet azon dicsérni, hogy megtámadtak egy másik országot, ahol értelmetlenül gyilkolnak?

2022. nov. 26. 16:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10: Nekem az ukrán nép nem ártott. Ami pedig az ukrán nyelvtörvényt illeti, szerintem többet el lehetne érni jó diplomáciával, mint ellenségeskedéssel. Pláne egy ilyen helyzetben, amibe kerültek.
2022. nov. 26. 17:01
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert tájékozatlan ostoba kádáristák, ezt szokták meg, ráadásul a fidesz propagandát is nyelik, a szovjet propaganda mellett, és a nyugatot okolják azért mert lúzerek, és azt gondolják hogy a szovjet megszállással olyan lenne, mint a "boldog békeidők"-ben.
2022. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%
#11 Neked nem, de sok kárpátaljai magyarnak igen. Itt különben sem az ukránok háborúznak az oroszok ellen, hanem az USA, ők meg aztán főleg ártanak nekünk. Neked is, csak észre sem veszed.
2022. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13: Ismerek kárpátaljai magyarokat, mindegyik elítéli az oroszokat.

Az USA ezerszer szimpatikusabb, mint Oroszország.

2022. nov. 26. 17:11
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

#14 Ha valóban ismernél kárpátaljai magyarokat, akkor tudnád, hogy az ukránokat sokkal inkább elítélik, mint az oroszokat.

Persze, hogy az USA szimpatikusabb, hiszen az ő propagandájukat fogyasztod.

2022. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#15: Nem fogyasztom senkinek a propagandáját.

Ha hiszed ha nem, az általam ismert kárpátaljai magyarok egytől egyik ki nem állhatják Oroszországot, az ukránokkal viszont békében élnek. Illetve éltek, egészen addig, amíg nem kellett elmenekülniük az orosz támadás miatt.

2022. nov. 26. 17:20
 17/22 anonim ***** válasza:
9%

Nézel tévét? Olvasol híroldalakat? Ha bármelyikre igen a válasz, akkor fogyasztasz propagandát.

Még egy jel, hogy kamuzol: Kárpátaljának a közelében sincsenek harci cselekmények, ennek megfelelően kevés ottani honfitársam menekült Magyarországra, az a kevés is inkább azért, hogy ne vigyék el őket golyófogónak. Amúgy nem az oroszok korlátozzák a magyar nyelv használatát, hanem az ukránok.

2022. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17: Tv-ben természetfilmeket szoktam nézni, egy ideje pedig gazdasági oldalakat olvasok inkább.

Nem tudom te hol élsz, a kárpátaljai magyarok nagy része már a háború elején elmenekült, helyettük érkeztek ukrán menekültek. Köszönd Oroszországnak.

2022. nov. 26. 17:56
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A magyar társadalom egy része miért akarja megszállottan kontrollálni mások magánéletét?
2022. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%

"Egyrészt mert mi nemcsak amerikai propagandát fogyasztunk, hanem tájékozódunk is. Másrészt mert nem az az ellenségünk, aki régen ártott nekünk, hanem aki most árt nekünk."


Egyetértek!

2022. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!