Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kaptál az EU-tól?

Mit kaptál az EU-tól?

Figyelt kérdés

Az egyik komentben felmerült, hogy mi csak és kizárólag az oroszoknak kellene, hogy hálásak legyünk, mert ők adtak olcsó gázt és olajat.

Kiváncsi lennék, hogy ki, mit kapott az EU-tól, és tényleg csak az oroszoknak kellene hálásnak lennünk?



2022. nov. 29. 13:15
1 2 3 4
 21/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
38%

Lehetőséget arra, hogy az agyhalottak bérének sokszorosát keressem, és ne az állam csecsén lógva kelljen pénzért kuncsorognom. Hogy a minimálbér ne egy elérendő álom legyen, sőt ne is érdekeljen, hogy az mennyi. Hogy szabad legyen a piac, és verseny legyen értem, mint vásárlóért. Hogy legyen egy működő és használható tömegközlekedés, járható utak legyenek. Az emberek ne ellenségként nézzenek egymásra, hanem partnerekként.

És hogy ebből mi lett meg Magyarországon? Nos a minimálbért nem kell figyelnem, bár ez kormányoktól független. Van, amiben gyakorlatilag zéró előrelépést tett meg az összes eddigi kormány. Van, amit a fidesz torzított el. Ha nem látod mik ezek, akkor sajnálom, hogy kénytelen vagy szemellenzőt viselni. Az olyan keleti nyitásos.

2022. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező (#16) kb az 1980-as évek közepe szerintit... eleve is NEM-mel szavaztam az EU-ra is meg a NATO-ra is...
2022. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22es, nézd meg mennyi válasz érkezett, akik szerint ők kaptak az EUtól és jobb lett az életük! Te miért nem próbáltál meg élni ezekkel a lehetőségekkel? Ma már külföldre se kell menni ahhoz, hogy külföldön dolgozz, és sosem volt ilyen könnyű utazni és világot látni! Sosem érdekelt?
2022. nov. 29. 14:31
 24/31 anonim ***** válasza:
49%
Nyithattam vállalkozást sk-ban, ahol automatán visszakapom ami visszajár, wc-papírra is írhatok számlát, 10 év alatt egyszer sem vegzált az adóhivatal és ennyi idő alatt volt vagy három adóváltozás.
2022. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Deff ***** válasza:
66%
Akik semmit sem kaptak azok se mondhatják ezt mivel a kedvenc fideszes képviselőjük biztos kapott pénzt "vendégház" építésre.
2022. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kérdező (#23) engem kicsit jobban érdekel a társadalmi kohézió, a társadalmi különbségek alacsony volta, a minél nagyobb egyenlőség, a mindenkinek adott stabil munkahely, stb... és nem, marxistaként soha sem érdekelt a rohadt kapitalizmus értékrendje... soha sem szerettem a Nyugat gondolkodását, életmódját...
2022. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
30%
Na megjött a sok lepontozós fidesztálib :)
2022. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én és magunkfajta igaz magyarok szinte semmit, mert az összeset lenyúlták a nem igazmagyar fideszesek.
2022. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
21%
Hátrányos megkülönböztetést - csak azért, mert ebben az országban élek magyarként.
2022. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
407,7 milliárd forintot
2022. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!