Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ℹ️Itthon tüntetgetnek a nagy...

ℹ️Itthon tüntetgetnek a nagy jólétben, miközben Nyugaton lámpafénynél vacsoráznak állateledelt?

Figyelt kérdés

Apósom most hívta fel a figyelmemet. Azért elég fura, hogy itthon sokan már nem tudják mit csináljanak a nagy jólétben, a tanárok pl. sokadik béremelésük után is Orbán ellen tüntetnek miközben Gyurcsányék szavazták le a pedagógusok béremelését!! Ez azért fura, a választók el is mondták a veleményüket az urnáknál.

Amíg itthon minden elérhető és Orbán Viktor havi 187 ezer forint támogatást ad Németh Szilárddal a magyar családoknak, Nyugaton már gyertyafénynél vacsoráznak állateledelt és sötétben alszanak.


Most akkor mit is akarnak a pedagógusok tulajdonképpen? Gondolom nem állateledelre vágynak gyertya mellett..


Apósomnak igaza lehet?


[link]



2022. dec. 3. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Azért a tanárok rosszul keresnek, mégha a legtöbben jól is élünk ma Magyarországon. A tanároknak is megnőtt az igénük, ha látják a gyerkeket Gucci cuccockban. Meg lehet érteni
2022. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyugaton PURINA tápot esznek már, oda már elért a szankciók okozta válság. Orbán csak azt szavazta meg, ami ránk nem hat, minden mást megvétózott vagy már fel sem merült. Így tud küldeni havi 187 ezer forintot minden családnak, a tanároknak is. Ez azért em kevés pénz, apósom pl. örül neki
2022. dec. 3. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a probléma.


A gyertyafény hangulatos.

Az állatkaját még nem próbáltam. De a cicák úgy zabálják hogy még azt is elfelejtik hogy én vagyok a legnagyobb ellenségük.

A kutyák konkrétan összehányják magukat úgy zabálják.


Biztos finom lehet.

2022. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nyugaton a csirkefarhátat beledarálják a kutyakajába. Ergo mi is kutyatápot eszünk, csak másképp hívjuk. :D
2022. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan fajta ostobaság, amit én már sajnos nem tudok értelmezni
2022. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Így, így, le is szaladtam gyorsan, hogy még vegyek egy kis kutyatápot, mert már csak száraz van itthon és már a csapból is alig folyik a vízünk itt Nyugaton. Sajnos, hogy lássuk a meccseket kocsmába kell járnunk petróleum lámpával. Szerencsére itt azért nem fagyunk meg délen, már szánjuk bánjuk, hogy eljöttünk otthonról, mert nagyon hiányzik az a 183.000 forint, de a gyerek iskolája miatt maradnunk kell és nehéz a tengerpartot is itt hagyni.


Eddig az irónia - szerintem inkább utazzál és láss.

2022. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, jár a krumpli!
2022. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jött a nyugaton megfagynak után? Januártól meg majd az lesz, hogy a kutyaeledelt mégis a kutyákkal etetik, és aztán a kutyaszart eszik, mert azt nem kell melegíteni?
2022. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok után, hogy tavaly, már megfagytunk?! Mit vártál, csirkefarhátot?
2022. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a penny-s molly macska kaját eszik akkor elhiszem hogy bajban vannak a purina igen drága.
2022. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!