Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok vagy a konzervat...

A liberálisok vagy a konzervatívok a homofóbabbak?

Figyelt kérdés
Egy konzervatív nem titkoltan rosszat akar a melegeknek, egy liberális pedig álszent módon a melegjogokat félti, miközben a melegek sokkal nagyobb problémákkal szembesülnek az életben, mint a melegjogok hiánya.
2022. dec. 3. 21:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a konzervatívok homofóbabbak. De nem minden konzervatív, sokaknak semmi bajuk a melegekkel. A liberálisok befogadóbbak. Hogy álszent vagy nem álszent módon tartják fontosnak a melegjogokat azt nem tudom, szerintem egyéne válogatja. De ha homofóbak lennének, akkor szerintem semmilyen módon nem tartanák fontosnak.
2022. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
Ez melyik szám? Tá tá tátá tá tá tátá És akkor ez kétszer van a refrénben. :D
2022. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
A konzik, mert nekik zordabb a lelkük. Nagyon sok konzi be van fásulva, nincs humoruk, és karót nyeltek.
2022. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Azzal vagy mindig a seggében, hogy azt firtatod hogy mit csinál a szabadidejében. Valószínűleg azért, mert valamiért kevesebbnek vagy többnek érzed magad és így kompenzálsz az meg egyedül a TE hibád, de ezt már mások is százszor elmondták.
2022. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#11


Gyakorlatilag minden heteró embernek baja van a melegekkel oldaltól függetlenül. Nem láttam még heterót, akinek egy csöppnyi előítélete se lenne a melegekkel kapcsolatban.

2022. dec. 3. 22:28
 16/29 A kérdező kommentje:

#14


1. Nem vagyok Fideszes.

2. Meleg vagyok.


Mikor veszed már észre, hogy te nem megérteni akarod a világot, hanem megalkotni a saját csöppnyi agyad számára?

2022. dec. 3. 22:31
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
#15 A meleg emberek hetero családtagjainak is szerinted? Te csak a magad nevében beszélj, ne minden hetero ember nevében!
2022. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

#15

Nekem heteróként semmilyen bajom sincs a melegekkel. Nem tudom, hogy mit lehet azon idegbeteg lenni, ha valaki a saját neméhez vonzódik. Ez mindenkinek magánügye. Vagy nem? Pont ti teszitek közüggyé a boszorkányüldözéssel.

2022. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#17


Persze, hogy a meleg emberek hetero családtagjainak is. Némelyikük kitagadja a gyerekét, mert meleg, némelyikük pedig nem tagadja ki, de azért titkon örülne, ha heteró lenne.

2022. dec. 3. 22:33
 20/29 A kérdező kommentje:

"Ez mindenkinek magánügye. Vagy nem?"


Nem. Neked a párod kilétét rajtad kívül senki se tudja? Akkor hol itt a magánügy?

2022. dec. 3. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!