Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok vagy a konzervat...

A liberálisok vagy a konzervatívok a homofóbabbak?

Figyelt kérdés
Egy konzervatív nem titkoltan rosszat akar a melegeknek, egy liberális pedig álszent módon a melegjogokat félti, miközben a melegek sokkal nagyobb problémákkal szembesülnek az életben, mint a melegjogok hiánya.
2022. dec. 3. 21:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen fröcsögöd a gyűlöletedet arra akit csak ér, valószínű hogy én "akarom megalkotni a világot a saját csöppnyi agyad számára" , valószínű hogy én nem tudok beilleszkedni a létezésbe. A feszültséget annyiféle módon lehet kezelni, a hülyegyerek meg idejön feszkózni..
2022. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Srácok, nem kell durvulni! Higgadtság van!
2022. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"Nyilvános helyen fröcsögöd a gyűlöletedet arra akit csak ér,"


Nem tehetek róla, hogy itt mindenki homofób.

2022. dec. 3. 22:47
 24/29 anonim ***** válasza:

#15: "Gyakorlatilag minden heteró embernek baja van a melegekkel oldaltól függetlenül."

Ez nem igaz.


"Nem láttam még heterót, akinek egy csöppnyi előítélete se lenne a melegekkel kapcsolatban."

Én láttam, nem is egyet.

2022. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nem titkolom, hogy heterofób vagyok. Látom a heterók szánalmas vergődését, ahogy szórakozóhelyeken 10 percbe telik nekik egy alkalmi szexpartnert felszedniük. Nálunk, melegeknél már 2 perc után a szánkban van a farok, és nem okoz feszültséget gruppenben se szexelni.
2022. dec. 3. 22:52
 26/29 A kérdező kommentje:
Ja, és életemben már vagy 20 nővel is voltam, szóval még heterónak is jobb vagyok nálatok.
2022. dec. 3. 22:54
 27/29 anonim ***** válasza:
#26: Jól van kérdező, azt hittem ez egy komoly kérdés, aszerint próbáltam komolyan is válaszolni, de kár volt. Mindenesetre gratulálok a sikereidhez.
2022. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, egy konzervatív sem akar rosszat a normális melegeknek. A hülye genderlobbitok a 125 ezredik nemmel meg a pedofilíát suroló, pubertásblokkolós, kiskorúakat megrontó propagandátok az, amiket minden normális ember, nem csak a konzervatívok el akar törölni a föld színéről. Szerencsére egyre többen ismerik fel ellenzéki oldalon is, hogy a degenerált lobbitok közel sem az elfogadást célozza, hanem a beteg, a aberrált világképetek átültetését a valóságba.
2022. dec. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#28


Dehogynem akar rosszat. Egy konzervatív melegpolitikája ki sem tér arra, hogy mivel lehetne megszüntetni a "normális" melegeket ért hátrányokat. Talán nagyobb álszentek is vagytok, mint a liberálisok.

2022. dec. 4. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!