Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiváncsi lennék mi történik,...

Kiváncsi lennék mi történik, ha itt is bevezetik az eurot? Mennyien kerülhetnek még rosszabb anyagi helyzetbe?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jo, dragulas lesz. De szerintem addigra megtobben elfogjak hagyni az orszagot!
2008. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy kis drágulás. De ne aggódj! A magyar gazdaság még igen messze van attól, hogy az eurót bevezesse.
2008. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, utolso jol irtad, lehet hogy megse engedik, es meg az Europai Uniobol is kivagnak minket, nem is csoda talan ugyebar. Elso voltam megint.
2008. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam már én is ezen az egészen, márhogy ki kellene települni küföldre. Nincs kedvem egy olyan országban megöregedni, ahol az ország politikusai nem az ország előre jutását szolgálják, hanem hátráltatják azt! Meg ez az egész szerncsétlen magyar gazdaság, kétségbe ejtő! Mi várhat így a gyerekeinkre? Milyen jövőképük lehet így? Köszi a válaszokat.
2008. dec. 25. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Én magam is elhagytam az orszàgot,szerencsére.

Én még egyedülàllo voltam,mostmàr itt külföldön talàltam partnert,munkàt,söt a baba is érkezik!

Akik egyedül vannak,azoknak bàtoritàs;iràny egy màsik orszàg.

Akik csalàddal vannak,azokat csak sajnàlni tudom,nekik nem lehet könnyü ugy mozgolodni a nagyvilàgban.

Euro??????????

Szerintem még egyenlöre a forintot kellene helyre tenni,és tisztességes fizetést adni mindenkinek,nemhogy még eurot bevezetni....

2008. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem rengetegen fognak sokkal rosszabb helyzetbe kerülni, hiszen az árak már közelítenek az Európai árakhoz, Lásd:kenyér250-300 forintokért, tej szintén, csak sajnos az árak emelkedésével cseppet sem arányos a fizetések emelése...:( Mondhatni az átlagbér az átlagárhoz képest a béka segge alatt csücsül...
2008. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Buta disszidensek! Kérdezzetek meg egy igazi osztráktól vagy némettől, hogy mit jelentett az euro bevezetése. Ne irigykedjetek a szlovákokra, nem biztos, hogy olyan hasznos az euro bevezetése, lásd példának Svédország, Anglia.
2008. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Ne illessünk senkit különböző jelzővel, ezeket mindenki tartsa meg magának! Nem az volt a kérdés, ki buta, ki nem! A válaszod többi része viszont érdekes.
2008. dec. 26. 01:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az azt megelőző évben voltam Németországban, mielőtt átálltak volna az euro-ra! A boltokban már kivolt téve az ár euro-ban is, meg DM-ben is! Hát egy kisebb üzletben annyit láttam, hogy fogták a DM-et, áthúzták és odaírták , hogy euro!Pedig akkor elvileg 1 € 1,98 DM volt! Tehát majdnem a duplájára emelkedtek az árak!!!

Sógornőm pedig 15 éve él Olaszországban, de azt mondja, amikor átálltak a lírá-ról euro-ra, nagyon megemelkedtek az árak! Az tök jól hangzik, hogy keres kb. 2000 euro-t (kb. 530 000 FT), de ez csak akkor nagyon jó, ha hazajön és itt költi el! Kint ennek a fele elmegy a lakásra, a rezsire stb... Többször voltunk már kint nála és iszonyatosan drága az élet kint!Csak egy példa: egy sima kávézóba beültünk, nem fogyasztottunk semmi extrát, csak kávét, cappuchino-t, üdítőt 4-en és majdnem 25 €-t fizettünk (kb. 6600 Ft)!

2008. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolso!

Én ezt a helyzetet tapasztalom nap mint nap.

Az összeg,amit keresek hatalmasnak tünik,ha àtszàmolom magyar forintba,itt meg ebböl szinte honaprol honapra élek(na jo,azért szinvonalasabb az élet mont otthon,de igazàbol itt sem könnyü nagy àrak mellett.

2008. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!