Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a rosszabb? A Fidesz...

Melyik a rosszabb? A Fidesz vagy a Jobbik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

mivel a jobbik még nem kormányzot, eddig a fidesz, ha kormányra kerül, akkor tudunk igazán megalapozott véleményt mondani

bár sokan fognak érte lepontozni, és kosan fogják mondani az ellenkezőjét, de ez így igaz ha tetszik ha nem

ezzel most nem a jobbikot védtem, csak elmondtam az igazat

jöhetnek a piros kezek várom őket!

2011. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%

Mindkettő csak szerepet játszik. Egyikük sem akar valójában semmit és nem is tesz semmit a beszéden kívül. Az egyetlen cél minél több pénz kinyerése saját céljaikra.

És ugyanez igaz a többi pártra is.

2011. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
jobbik a rosszabbik
2011. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Ha elhisszük hogy lehet más a politika, akkor azt is higgyük el, hogy a jobbik, a jobbik

Szebb Jövőt!

2011. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne rosszabb? még nem is ők vannak! így nem lehet véleményezni senkit, a fidesz a rosszabb mivel látni a "hasznos" munkájukat sz. :@
2011. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
A Fidesz már bebizonyította, hogy alkalmatlan... a Jobbiknak esélyt kell adni, hogy bizonyítsa, alkalmas-e.
2011. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
csuzleenak igaza van, a Jobbik még nem volt hatalmon, hogy a kérdésre pontos választ adhatnánk. Adni kell neki egy esélyt, aztán meglátjuk.
2011. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Egyelőre a Fidesz, de a Jobbikban nagyobb a potenciál :)
2011. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Hogy vagy képes a kettőt összehasonlítani? A Fidesz egy kártékony, országeladósító, kizsákmányoló, népirtó párt. A Jobbik kiemelkedő gazdaságpolitikával és szépen kidolgozott megfontolt, jól nyomonkövethető politikai programmal rendelkező párt mely képes tenni is a népért, a magyar nemzetért.
2011. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Előre tudom, hogy 0%-on leszek, de:


A kettő közül szerintem a Jobbik a rosszabb.


Bár a Fidesz is nagyon kártékony, de az nekem nem érv, hogy a Jobbik még nem volt kormányon.


Várjuk meg, még ők is elkúrják?


Ráadásul alapból nem jön be ez a katyvasz nemzeti radikalizmus. Az már most látható, hogy ők is látszat kormányzást végeznének s csak azzal lennének elfoglalva, hogy a cigányokat hajkurásszák. (amitől "nem lesz olcsóbb a kenyér" stb.)

Továbbá nem tetszik a képmutatásuk sem.

Amikor valami cikis helyzet van, akkor azt igyekeznek elsumákolni.


Az itt leírtak természetesen nem csak a Jobbik sajátosságai.

2011. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!