Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy történhetnek ilyen...

Hogy történhetnek ilyen dolgok bármiféle következmény nélkül?

Figyelt kérdés

A baloldal példátlan finanszírozási botrányára gondolok. Lesz előrelépés ebben az ügyben? Hisz amit eddig tudunk az nagyon aggasztó! Valaki(-k) az Egyesült Államokból befolyásolta(-ák) a Magyar választásokat. Példátlan! Azt nem is tudjuk mit akarhattak, vagy hogy mit ígérhetett a baloldal!


De több más dolog is aggaszt. A baloldal tagad. Gyurcsány nyílván kiadta parancsba a baloldalon, hogy tagadjanak, hazudjanak és kenjék a bukott jelöltre az egészet. De látszik a baloldal összes tagján, hogy Gyurcsány parancsát követik amit akkor adott ki mikor lebuktatta a baloldalt a bukott jelölt.


Számon lesz kérve a baloldal?


Persze a baloldalt a 2010 előtt elkövetett bűnökért is számon kellene kérni, de a baloldal azóta megint halmozza a bűnöket. Amerikai pénzekért eladták a hazát. És ha ez nem lenne elég a baloldal most is az ország ellen dolgozik Amerikai pénzeken:


Brüsszelben az Amerikai támogatók pénzén és hatalmán keresztül elveszik a Magyarok elől a nekik járó pénzeket! És ha ez nem lenne elég a baloldal megszavazta az összes, Magyarországnak és Európának ártó szankciót ami persze egy visszafele elsűlt fegyver. Még Európa romokban van és Nyugaton már rendszeresek az áramkimaradások, benzinhiány van és nincs elég gáz/megfizethetetlen addig Oroszországbak rekordbevételei vannak. Egy átlag Németnek már gondot okoz a számlák befizetése. Az olajszankciók óta a hatósági áras benzin sem érhető el. Ezt is a baloldal intézte Brüsszelben. Persze ez még mindig jobb mint Nyugat-Európában ahol nincs benzin egy csomó helyen a szankciók óta.


Ki áll ezek mögött és a magyar baloldal mögött? Meddig tűrik Európa népei a Brüsszeli ámokfutást?



2022. dec. 12. 04:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10 szerintem most fején találtad a szöget. Megkértem a ChatGPT-t, hogy "írj egy gyakorikerdesek.hu kérdést egy fidesz troll stílusában", és ezt hozta ki:


"Miért engedi meg a baloldali elit, hogy az országot a bevándorlók uralják, miközben a magyar embereknek nincs lehetőségük védekezni ellenük? Miért nem cselekszenek az igazságért és a magyar nép érdekeiért?"


Esküszöm most megvilágosodtam. Ezeket a kérdéseket már nem is emberek írják :D

2022. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
@11 Sajnos amúgy nem, egy mesterséges intelligencia például nem írná helytelenül nagybetűvel a 'magyar' szót, ilyet csak büszke jobberek szoktak csinálni.
2022. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a kérdezö teljes iróniával figurázza ki a dolgot, és ír direkt hülyeségeket. Nekem inkább ez a benyomásom, mivel szinte szó szerint idézi a propagandát, még el is túlozza ahhoz képest a "baloldal" szörnyü világrengetö tetteit...
2022. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Már megint trollkodsz igazam van?
2022. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én?
2022. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na es mi van a jobboldal altal kozpenzekbol tomott uszito megmondoemberekkel??

Vagy szted ok a fidesz 2 szep szemeert nyaljak a se**uket?

Mar azon a szajbak**rt facebokon se lehet semmit megnezni mert veluk van tele.

2022. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!