Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről az ellenzé...

Mit gondoltok erről az ellenzéki szavazói viselkedésről ami most divat lett?

Figyelt kérdés
Most a karácsony közeledtével sok helyen adományt gyűjtenek. Ma második ízben hallottam a következő reakciót, röviden a lényege, hogy ő nem adakozik mert ő nem fideszes majd jönnek a fideszes szavazók akik nagyon sokan kell legyenek és jól élnek a kormány végett. Ő már többet amíg erre a kormányra szavaznak soha nem fog adakozni hisz minden jól működik az országban, szükségtelen, stb, lényegében ilyesmi szöveggel elhárítják az adakozást.
2022. dec. 16. 14:11
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Ez nem ellenzéki szavazói viselkedés, hanem 2 ember véleménye. Én pl nem így gondolkodok.
2022. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tapasztaltam ezt mostanában.
2022. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Aki ilyet mondott, az kormányváltás után sem adakozna.

És valószínűleg akkor is a Fidesz lenne a hibás.

2022. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ellenzéki mentalitás az hogyha nincsenek ők kormányon, akkor pusztuljon el inkább az egész ország és legyen mindenkinek s$@r.
2022. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
1: így van, ez a szokásos fideszes módszer, hogy hall valamit 1-2 embertől, és akkor az egyből automatikusan az összes ellenzéki véleménye is
2022. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
5 Ugyanez megy fordítva is.
2022. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Fideses mentalitás az hogyha ők vannak kormányon, akkor pusztuljon el inkább az egész ország és legyen mindenkinek s$@r.
2022. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vöröskeresztnek adakozok, fidesz bandának nem, ennyi.
2022. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8) nem is kell, sokszorosan bevasalják rajtad adó formájában xD
2022. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Jogos! Pontosan ezt fogom mondani legközelebb amikor a Tesco kasszánál majd meg akarják velem vetetni azt a kis kártyát amit eddig mindig csont nélkül mondtam akárhányszor vásároltam hogy igen számolja hozzá. Ezentúl minden ilyesmit megtagadok és pontosan ezt fogom mondani én is, adakozzanak azok akiknek jól megy ebben az országban annyira, hogy a Fideszre szavaznak újra és újra és újra!
2022. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!