Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Argentinok valóban fehérek,...

Az Argentinok valóban fehérek, keresztények és Európai értékeket képviselnek, igaza van pacal Szilinek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 12:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

32


Nem én találtam ki, hogy a nemzetiség etnikumot jelöl. Ezt azoktól kérd számon akik így definiálták a fogalmat. Ennek fényében meg ne nekem vergődj, ha Nego-ból nem lehet magyar nemzetiségű csak úgy bemondásra.

2022. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
84%
#32: De tényleg elhiszed hogy van olyan magyar ember akinek minden őse kivétel nélkül magyar volt?
2022. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha női ősödet a XVI. században felcsinálta egy janicsár, de az ő gyereke leszármazottai csak magyarokkal házasodtak, meg rajta kívül minden ősöd színtiszta magyar volt, akkor te magyar nemzetiségű, vagy magyar és török nemzetiségű vagy, és még fontosabb, játszhatsz a magyar válogatottban?
2022. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha te vagy az emberiség mintapéldánya gondolkodásban" Nem gondolom, hogy az emberiség mintapéldánya lennék csak azért, mert nem hagyom hogy az érzelmeim felülírják a logikus gondolkodást, szerintem ez a természetes. Azt magyarázd el, hogy egy fehér ember leszármazottai miért válhatnak franciává, és egy színesbőrű ember leszármazottai miért nem, hogyha mindketten ugyanazt az utat járják be.

Ugyanis te továbbra is a bőrszínre helyezed a hangsúlyt, ahogyan Sziszi is a posztjában. De attól, hogy az egyiken látod, hogy eredetileg nem volt francia, a másikon meg nem, attól még egyik sem lesz kevésbé francia a másiknál. Ez teljesen logikátlan.

2022. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

36


"Azt magyarázd el, hogy egy fehér ember leszármazottai miért válhatnak franciává, és egy színesbőrű ember leszármazottai miért nem, hogyha mindketten ugyanazt az utat járják be."


Mert nem tudod, hogy maga a "nemzetiség" szó mi alapján lett definiálva (amit szakemberek fogalmaztak meg). Nézz utána, és ott lesz a válasz. Miért lehetetlen 2022-ben egy információnak utána nézni?


"Ugyanis te továbbra is a bőrszínre helyezed a hangsúlyt,"


Egyáltalán nem. Egyik hozzászólásom se erről szólt. Tanuljunk már meg értően olvasni. De leírom megint, mert látom nehézségekbe ütköztél:

Végig arról írtam, hogy aki pl Marokkóban született berber nemzetiségűnek (itt kéne ismerned a nemzetiség fogalmát, de nem ismered), abból hogy is lehet francia nemzetiségű?

2022. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
86%
#37: Jól van értjük hogy rasszista vagy, nem kell tovább bizonyítanod.
2022. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
53%

38


És igen, a végső érve korunk olvasatlan tagjainak: a rasszista kártya.

Egy csoportban vagytok a Lapos Föld hívőkkel értelmileg.

2022. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!