Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogyha az LMBTQ-s...

Jól értem, hogyha az LMBTQ-s népszavazáson a többség igennel szavazott volna, akkor a fidesz kötelezővé tette volna a nemátalakító műtétek népszerűsítését az óvodákban a népakarat nevében?

Figyelt kérdés
Vagy ezt mégis hogy gondolták a fideszesek? :D

2022. dec. 25. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

#10 És ott láttad ezt a kérdést a népszavazási íven?

Valóban a kúria a tervezett 5 kérdésből egyet elkaszált, ami később mégis népszavazásra alkalmas lett, de már időn túl. Ezért már nem került be a népszavazásba.

Azt a 4 kérdést amiről szavazni lehetett azokat a kúria nem kaszálta el.

2022. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%

#11


Elnéztem akkor a dolgot most kicsit. De tekintve, hogy utólag alkalmasnak találták mégis, elvi szinten ugyanott vagyunk.

2022. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

nem hagyhatjuk, hogy gyermekeink fütykösét levágva nővé operálják őket a depressziós transzvesztiták.

nem hagyhatjuk, hogy drag Quen-ek nővé kiadva magukat férfiakat csábítsanak el.

Ez botrány! Nem is értem, ki támogatná az ilyen dolgokat.

beteg az egész világ.

LMBTQ-nál még Hitler is barátságosabb volt.

2022. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem érted jól.
2022. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#13 Először azt hittem poénkodsz, de aztán rájöttem, hogy Magyarországon élek. :D
2022. dec. 31. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!