Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok a...

Fideszesek, mit szóltok a gyerekvédelmi törvénnyel történtekhez?

Figyelt kérdés

A Fidesz azt tette, amit mindig. Hozott egy "gyerekvédelmi" törvényt, amelyhez nem csatolt büntetést, tehát nincs semmi jelentősége igazából, csak kommunikáció volt. Erre nagy tüntetések voltak az LMBTQ-közösségből, világszerte homofóbozzák a magyarokat, a németek elleni meccsen szivárványos buszba rakatták a magyar szurkolókat, aktivista szaladt be a pályára a himnusz alatt szivárványos zászlóval, a meccs végén a német válogatottat a kieséstől megmentő Goretzka politikai üzenetet küldözgetett a gólja után... Most meg az EU már a törvény visszavonását követeli a pénzünkért cserébe, ezt mondják. Emellett továbbra is óvodákba járnak szexuálisan felvilágosítani a 3 éves gyerekeket, és pár hónapra rá "Legyél meleg" szlogennel kampányoltak a genderisták, természetesen büntetés nélkül.

Tehát megint "megvédték" az országot szavakban, valójában nem, megint pénzügyi és egyéb károkat okoztak az országnak, sikerült rossz színben feltüntetni, elszigetelni az országot néhány szavazatért.



2022. dec. 25. 12:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/168 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó az úgy, hogy az orvosra van bízva.
2023. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/168 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az elfenekelés sincs rendben. Ha egy szülő csak testi fenyítéssel tud nevelni, az nem való szülőnek. El kell tőle venni a gyereket.
2023. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/168 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarom lelombozni az ellenzéki kommentelőket, de a választási kampányban épp a gyermekvédelmi törvényt kritizáló ellenzék jelöltje, MZP nyilatkozta le, hogy volt, h elfenekelte a gyerekeit.
2023. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/168 anonim ***** válasza:
43%

#43 szerintem az sem helyes. Sőt. És ha lett volna jobb opció, akkor hidd el, nem rá szavaztam volna. De a magyar politika olyan minősíthetetlen mélyponton van, hogy egy tróger tolvaj és egy ilyen között kell választani…

De ettől nem változik a velemenyem, a gyerekverés, akkor is ha “csak” fenekelés az mélyen elítélendő.

Amugy a másik kerdestől idézett válasz csak egy kiforgatott hasonlat, nem egy állítás amit helyeselt a válaszoló.

2023. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/168 anonim ***** válasza:
100%

44, én az előző 12 év baloldali jelöltjein (Botka, Mesterházy, Dobrev, Gyurcsány, Karigeri,Jakab..stb.) sem érzékeltem soha, hogy túlzottan felvilágosultak lennének gyermekvédelem és melegek tekintetében.


Kb. csak azért álltak ki a melegekért (akiket egyébként nem nyom el ez a törvény, pusztán az iskola helyett az otthoni nevelésre bizza a gyerek szexuális nevelését), hogy ezzel támadhassák a Fideszt.

2023. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/168 anonim ***** válasza:
73%
Férfi legyen férfias. Nő legyen nőies.
2023. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/168 anonim ***** válasza:
43%
#45 még mindig jobb, mintha törvényeket hoznának ellenük.
2023. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/168 anonim ***** válasza:
25%

Nem hoztak törvényeket ellenük.


A törvény a szülőre és az iskolán kivüli világra bizta a szexuális felvilágositást.


Egyházi iskolákban egyébként is mókás lenne, ha feltűnne valaki a hagyományos helyett a két apa-egy anya vagy két transznemű családmodel bemutatásával.


Semmi nem változott a melegekkel kapcsolatban, pont ugyanannyi joguk van, mint a törvény előtt.


A pedofilok büntetésén meg nyilván a Kaleta-ügy miatt szigoritottak, ha nem szigorittak volna, akkor meg az lenne a baj, hogy miért nem. Menne a sápitozás, hogy egy ilyen ügy után miért nincs szigorúbb pedofil törvény.

2023. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/168 anonim ***** válasza:
49%

47 : ez a ti kattanásotok, hogy a törvény a melegek ellen szól.


Semmi az égvilágon nem változott a melegekkel kapcsolatban.


A pedofil bcs részét meg a Kaleta ügy miatt szigoritották, igen. Ahogy az állatvédelmi tv-t is szigoritották már, mert túl enyhén itélkeztek a birók.

2023. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/168 anonim ***** válasza:
43%
A biológia tanár nem válaszolhat ha a gyerek a meleg egyuttletrol és védekezésről kérdez. Szerintem ezzel meg veszélyeztetik is őket.
2023. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!