Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a rezsicsök...

Akinek nem tetszik a rezsicsökkentés, miért nem fizet többet önkéntes alapon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 20:30
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
78%

"mivel én már elkurtuk időszakban léptem le Magyarországról"


Az elmúlt 13 évbe? Hova léptél le ? moszkvába? ne mond a hanyatló nyugatra éhezni....

2023. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
29%

Telex : [link]


"magasan Budapesten volt a legolcsóbb a gáz az európai fővárosok között."

2023. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
88%
10: akkor miért kérdezel ilyen hülyeséget? Az itt maradók fizetik a magas áthárított árakban a rezsicsökkentést, mindenki fizeti itt, ha akarja, ha nem.
2023. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
88%
12: és kifizetjük ezt minden másban, amit megadóztatnak, nem izoláltan csak a rezsit kell nézni, hanem mindent, amire költeni kell
2023. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
5%
Ezt én javasoltam a gyakorin, hogy aki mindig támadja és megkérdőjelezi a rezsicsökkentést, az fizessen rezsicsökkentés-mentes rezsit, a többiek meg kapják meg támogatás formájában az összeget.
2023. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
91%
15: rendben, de mivel közpénzből fizetik a rezsicsökkentést, ezért akkor én kérem vissza a befizetett adómat, mert az ugye nem lenne korrekt, hogy elvegyék a pénzemet, de nekem ne adjanak belőle, akkor azt én tarthassam meg ugyebár
2023. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%

16 , Hogy jön ide az adó ? Az adóról mindenki tudja, hogy létezik.



A rezsicsökkentésnek vannak támadói, akik szerint nem létezik. Ha szerintük nem létezik, nyugodt szivvel mondjanak le róla (az ő olvasatukban úgyis a semmiről mondanak le) és kapják meg a többiek.


Visszakaphatod az adód, de akkor ne vegyél igénybe semmit, amit közpénzből finansziroznak. Még az ingyenes közoktatást sem.

2023. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
90%
#17: De nem azt akarjuk, hogy csak mi fizessünk piaci árat, hanem hogy mindenki azt fizessen, ne adón keresztül szedjék be. Mit nem lehet ezen felfogni?
2023. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
5%

Felőlem fizessél piaci árat, hétszeres árat. Teszek rá . Elegem van unásig a mindennapi mocskolódásból, fanyalgásból, ami itt megy.


Fizessen minden ellenzéki hétszeres árat és a befolyt összeget forditsák valami hasznos célra. Pl. rászorulók, oktatás, eü.

2023. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
90%

19, csak két tény:


1. A piaci ár nem a rezsicsökkentett ár hétszerese. Igen, volt egy olyan időszak amikor így volt. AMikor rögzítették. Most bőven nincs annyi.


2. 2021 előtt a rezsicsökkentett ár magasabb volt, mint a piaci ár. Azaz a rezsicsökkentés miatt többet fizettél az energiáért, mintha nem lett volna rezsicsökkentés.

2023. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!