Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a rezsicsök...

Akinek nem tetszik a rezsicsökkentés, miért nem fizet többet önkéntes alapon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 20:30
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
12%

Én az idén pl. nem voltam szavazni, de annyira tahók, bunkók az ellenzéki kommentelők mindenhol, hogy 2026-ban a Fideszre fogok szavazni. Elegem van belőletek. ELviselhetetlen, ahogy az ellenzéki taplók ledorongolják , lebutázzák , aki nem tartozik az ellenzéki, mindent és mindenkit, nem csak Orbánt gyűlölő keménymagba.


Hányingerkeltőek vagytok.

2023. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%
31, ne legyél képmutató. Tükröt tartottam a bunkóknak.
2023. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
38%

30, ezt most úgy írod, mintha lenne olyan (legális) alternatíva, hogy nem fizetünk adót, vagy hogy nem úgy fizetünk a rezsiért, ahogy azt kiszámlázzák.


Akit érdekelnek tényszerű adatok a rezsicsökkentésről és a magyar energiapiacról, annak ajánlom az alábbi két videót:

1. rész:

https://www.youtube.com/watch?v=Up95ty8JgRM&ab_channel=D%C3%..


2. rész:

https://www.youtube.com/watch?v=Z21UXVDy000&t=1s&ab_channel=..

2023. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek csak azt kell végignézni, hogy nőttek-e a kiadásai a rezsin kívül is. Így könnyű összerakni a dolgot, mert nem egyetlen fizetnivalónk van, a rezsi, hanem minden mást is mellé kell tenni, hogy egyben többet fizetünk-e, mint korábban.
2023. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki nézze nyugodtan végig. Csak a bunkók ne butázzák, ostobázzák minden nap, aki nem az ő keménymagjuk tagja.


Nálam most telt be a pohár, Fidesz-szavazóvá tettetek.

2023. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
84%
36: persze, persze, eddig is az voltál, legjön a szövegedből, nem vagy te elég jó színész ehhez, hogy hitelesen előadd ezt
2023. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
12%

37, itt most fejezd be a provokációt. Tizszer leirtam, mennyire ellenszenves külső szemmel nézve olvasóként, aztán kommentelővé válva is az ellenzéki keménymag viselkedése.


Erre van képed meghazudtolni, hogy eddig is Fidesz szavazó voltam és azt hazudom, hogy miattatok lettem az. A pofám leszakad tőletek. Csendes olvasó voltam sokáig, utána kezdtem kommentelni és ma telt be veletek a pohár örökre. Tele van veletek a hőcipőm. Prolik vagytok, akiknek mindig mniden szar. AKik mindig mindent jobban tudnak. Akik megszabják a másik kommentelőnek, hogy mikor milyen szavazó volt. AKik meghazudtolják, leostobázzák a többieket. Akik mindenkitól mindent jobban tudnak, mintha szellemi óriások lennének hozzájuk képest.


Elképesztő. Hányingerkeltőek vagytok ! Ezek hozzák a kétharmadokat .Az ellenzéki politikusok is igy viselkednek és a kommentelők is.

2023. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%
Pár hete olvastam, h Blackly kommentelő is ebben a topikban vált ellenzékiből Fideszessé, ez szerintem mindent elmond a kommunikációs szinvonalról. Mit is várnak, akik mindenkit lehülyéznek magukon kivül ?
2023. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
#38: Tudod engem meg fideszesek küldtek már el nem egyszer melegebb éghajlatra, mondván, hogy tudatlan ostoba oláh páva vagyok és ha nem tetszik valami, akkor húzzak a bocskorosokhoz. Pedig igazán nem szoktam senkit sértegetni, igyekszem civilizáltan kommunikálni. Ez pedig csak egy kis részlet abból, amit kaptam. Lehet, hogy neked úgy tűnik, hogy az ellenzékiek támadnak csak, ezt azért tapasztalod, mert a Fidesz nézőpontjából írod amit írsz. Ha ellenzéki "dolgokat" írnál, akkor ugyanezt kapnád, csak a másik oldalról.
2023. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is kemény, aki az inernet pöcegödrében fejleszt politikai álláspontot:D

Lássuk be, a magyar politikakultúra a béka rottyantója alatt van, de ami itt a GYK-n zajlik az még azon is túltesz:D

2023. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!