Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a rezsicsök...

Akinek nem tetszik a rezsicsökkentés, miért nem fizet többet önkéntes alapon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 20:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
50%
Ne Privátba írkálj. Hanyatló nyugatra emigráltál, tehát gazdasági migráns vagy ahogy soraid olvastam :)
2023. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

És nem az elmúlt 13 évben, hanem ELŐTTE.


nem mindenki a Fidesz miatt van külföldön mint te szeretitek hinni

2023. jan. 4. 16:58
 43/48 Waff ***** válasza:
51%
Az az igazság hogy a (többek között) 37es válaszoló nagyon is jól látja a lényeget. Valami eszméletlen ez az ellenzéki, örökös, mindent és mindenkit zsigerből gyülölő, soha semmi sem jó, ami jó az is sz@r, orbánviktorfidesz-üldözési mániában szenvedő vergődés. Az embernek nem csak hányingere lesz, de még az élettől is elveszik a kedvét. Gyomorforgató ez az ellenzéki hozzáállás, és a csodálkozás/vergődés a folytonos 2/3-adra. Eskü elmegyek 2026-ban életem első(!!!) szavazására, pedig már kb 20 éve szavazhatnék és a fideszre szavazok.
2023. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
#43: Nem gyűlölünk mindent zsigerből, amit tesznek. Ami nekem nem tetszik, az a folyamatos ellenségkép-keresés és EU-ellenesség, a korrupció és hogy uralják a média többségét. Illetve hogy megosztják a társadalmat. Ha ez nem lenne, akkor el tudnám őket fogadni.
2023. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Waff ***** válasza:
Pont ez osztja meg a társadalmat, a folyamatos hergelés, és a gyűlölködés. Mindkét oldalról. Pont ez a probléma amit leműveltek.
2023. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
#45: Szerintem a kormány hergelése sokkal inkább hatással van az emberekre, már csak azért is, mert az üzeneteik sokkal több 3mberhez eljutnak, mint azok a mondatok, amiket itt 1-2 ember leír.
2023. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

44: 2010 előtt érdekes módon nem zavarta sem a baloldalt sem az EU-t, hogy a hírtv-n kívül az összes média baloldali volt, úgy kb 9:1 arány volt.

És 2010 előtt is volt korrupció is.

2023. márc. 26. 09:37
 48/48 Waff ***** válasza:
51%
47@: nem tudom az arányokat, nem is igazán érdekel, de kb ugyannyi ellenzéki mocsok jön velem szembe pl facebooktól kezdve különféle hírportálokig mint kormányzati. De elég csak itt megnézni a rengeteg mocskolódó választ bármelyik politikai kérdésnél. Szó szerint ömlik a sz@r az emberek szájából. És természetesen ha nem vagy hajlandó mocskolódni, akkor fideszbérenc vagy. Hányinger, komolyan mondom az ember az epéjét elhányja.
2023. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!