Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Elkxrtukat és az Álom.netet...

Az Elkxrtukat és az Álom.netet is megelőzte az Aranybulla a legrosszabb magyar filmek közt az IMDb-n. Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%
Valaki elszólta magát, hogy a Kásler mennyire dicsérte. Na hiszen, egy-kétszer agyvérzést kapott öregember, aki nem történész, nem filmes stb. honnan tudná? DE dicsért, mert a NER készitette...
2023. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%
20: hány előadását láttad Alföldinek színházban?
2023. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%
#22 Nullát. :D Színházat is még csak TV-ben látott. :D
2023. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok libsi és Alföldi sem érdekel, én egy normális jobboldali fiatal vagyok, aki kiütést kap már ettől a "fiataldemokraták"-féle rendszertől! Olvasott vagyok, nem olyan mint az ország vezetői, ahol az egyre nagyobb tahóság a divat! És igen, ismerem az irodalomtörténetet, a filmtörténetet és sok mást is. DE NEM LENNÉK SOHA EGY ILYEN KORMÁNY HIVE! Nem véletlen, hogy a mi jobboldali köreink NEM vállalnak semmiféle tisztséget ebben a saját dicsőségétől álmodó NER bandában! Ami rossz, az rossz, mindegy, minek akarod ideológizálni, attól nem lesz jobb. Tessék hozzáértő szakemberekkel VALÓDI történelmi filmeket késziteni!
2023. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyon izgat, egyiket sem láttam és tervben sincs egyik se, szóval részemről értékelhetik bárhova.
2023. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%

“A liberálisok meg mindent automatikusan dicsérnek, védenek, amit liberális csinál. Akkor is, ha szemét. Alföldi Robertáért is odáig voltak.”


Miért vagy ennyire irigy Alföldire ? Ő legalább elért sokmindent.

2023. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
Igazából nem lett volna ekkora égés, ha nem azzal reklámozzák, hogy "MAGYAR TRÓNOK HARCA" meg nem költenek rá egymilliárd forintot. De hát ezek a tehetségtelen senkik képtelenek visszavenni az arcukból. MAradni kellett volna, valami alacsonyköltségvetésű felolvasós történelmi dokumentumfilmnél (kb. erre hajaz a sorozat is), amit leadnak a köztévén, és akkor nem lett volna ekkora bukó.
2023. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
26: semmit nem tud róla, nem látta egy előadását sem, csak annyit tud, hogy a fideszpropaganda szerint szemét
2023. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
89%
27: ezekből a túlzásokból lehet tudni, hogy ők is tudják pontosan, hogy vacak, de fel kell dicsérni, egyébként az egymilliárdos költség nehezen indokolható meg
2023. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
89%
#28 Meg hogy mocskos búúziii. Persze Szájernél ez nem számít, mert ő jóféle búzi, aki monogám kapcsolat helyett drogos partykon csalja az asszonyt.
2023. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!