Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Elkxrtukat és az Álom.netet...

Az Elkxrtukat és az Álom.netet is megelőzte az Aranybulla a legrosszabb magyar filmek közt az IMDb-n. Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
88%
Az Aranybullát nem láttam, az Elk*rtuk szerintem is szemét, az Álom.net meg egy átlagos bugyuta romantikus film, nem jó, de nem is mondanám annyira rossznak. Ha az Aranybulla szar, én elfogadom, de attól még nem lesz Pintér Béla, Alföldi Róbert vagy Schilling Árpád tehetséges. Ami azt illeti, a régi tehetségek kihalásával, és a fiatal, gondolom protekciósok megjelenésével a 2000-es évektől a magyar színház- és filmkultúra nagyon leromlott. Ugyanez elmondható a könnyűzenéről is. A Fidesztől vártunk valami változást, de láthatóan ők se képesek rá, amikor ilyen Saul fia, Eltörölni Frankot meg Drakulics elvtárs jellegű értékelhetetlen vackokat termelnek ki. Szóval nem számít, melyik oldal nyomatja a művészeit, a mai magyar kultúra pocsék.
2023. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Alex Fly ***** válasza:
15%

Hát ha csak ezeket előzte meg, akkor meg a legrosszabb magyar film címet sem sikerült megszereznie -ott is csak a második helyre volt elég.

Azért ez már tényleg elég égő...

2023. jan. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
33%
@31 Egy fenét pocsék, rengeteg kiváló műhely van. Vajna halála elég rosszat tett a filmgyártásnak, megint elkezdték a kérdésben is citálthoz hasonló ostoba kurzusfilmek gyártását, jól láthatóan nem tanulva az A hídember gigantikus bukásából, amit még a kötelező iskolai moziztatásokkal sem sikerült rendesen kikozmetikázni. Irodalomban is sorra születnek remekművek, a Rémtörténetek például az eddigi rövid évtized világviszonylatban is legjobb regényei között van. Esterházy halála nyilván érezhető, Nádas és Krasznahorkai mellett azért mégiscsak ő volt a kortárs magyar irodalom, de halottnak nyilvánítani a jelenkori kultúránkat minimum erős túlzás.
2023. jan. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az első részt kezdtem el nézni, azt se végig.
2023. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%
#31 Továbbra sem sikerült kifejtened, hogy Pintér Béla mely darabjaival van problémád és miért.
2023. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy innentől fogva nem igazán érdekel a véleményed. Mintha én beszélnék most az Elqrtukról, holott nem is láttam.
2023. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!