Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés lehet ma Magyaror...

Milyen érzés lehet ma Magyarországon ultraliberálisnak lenni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 16:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Olyan, amilyennek ezeket az embereket a jobberek elképzelik a fejükben. Nem tudom az milyen lehet, mert a valóságban nem léteznek.
2023. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, ilyen kifejezés nem létezik. Viszont manapság normális embernek is nehéz lenni a sok orosz seggnyaló, gyűlölködő, buta, kétszínű ember között. De lehet hogy a birka jobb kifejezés.
2023. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Hiperpasszív
2023. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Felemelő érzés. Akár percenként eldönthetem, hogy férfi, vagy nő, vagy budikagyló vagyok éppen.
2023. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak ti tudhatjátok, ugyanis ezek csak a tit képzeletetekben léteznek.
2023. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
#4 Ó igen...a öreg attack helicopter joke....Tudtad, hogy a transzneműség megállapításához pszichiáter kell? Még az ultralibsibolsi nyugaton is? Nyilván nem, mert különben nem írnál ilyen szamárságokat.
2023. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Magyarországon ultraliberális vagy ha:

- Támogatod a melegházasságot

- Azt akarod, hogy az adódból támogassák az olyan elesett honfitársaidat, mint a hajléktalanná vált emberek, nem pedig rendőri erőszakkal akarod kirúgni őket az erdőbe, hogy ne sértse az önérzeted, amikor halálra fagynak.

- Csökkenteni akarod a korrupciót.

- Felelősségre vonod az immár 12 éve kétharmaddal uralkodó kormányt bármiért is.

- Pedagógusként nem 200.000 nettó kezdőfizetést akarsz, amiből egy albérletet sem tudsz kifizetni, nemhogy családot alapítani.

- Nem akarod, hogy egy olajszőkítésben vastagon benne levő maffiózó irányítsa az oktatást.

- Nem tetszik, hogy amíg a miniszterelnök arról beszél, hogy a magyarok keressenek többet, vagy fogyasszanak kevesebbet, addig ő milliókkal emeli a saját, és haverjai fizuját.

- Nem tartod normálisnak, hogy azért fizetsz mérhetetlenül magas adókat, hogy fél évet kelljen várnod az állami egészségügyben egy kivizsgálásra.

- Tisztában vagy olyan alapvető tényekkel, mint:

a, a homoszexualitás nem egyenlő a pedofíliával.

b, az ársapkák növelik az inflációt.

c, Orbán Viktor megszavazta a szankciókat.

d, Oroszország nem demokrácia.

e, Oroszország rohanta le Ukrajnát és nem fordítva.

2023. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

6


Akkor mostantól pszichiáter vagyok. Aki ezt vitatja, az gyűlölködő.

2023. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
#8 Sajnálom, hogy továbbra sem sikerült megértened, hogy hogyan működik a transzneműség. De nem is várom el egy jobboldalitól hogy utána nézzen annak, amiről beszél. Maradjatok csak a reddit és 4chan memek posztolásánál, az a ti szintetek.
2023. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

9


Neked nincs fogalmad róla. Akikről én írtam, azok a genderfluidok. Ezt pont neked kéne tudnod, ha már az olvasottságról szövegelsz.

2023. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!