Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés lehet ma Magyaror...

Milyen érzés lehet ma Magyarországon ultraliberálisnak lenni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 16:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy fideszes szemében "ultraliberálisnak" számítok (bar nem nagyon tudom mit akar ez a zagyvaság jelenteni mert csak liberális szó létezik) azt én dícséretnek veszem mert az azt jelenti hogy normális vagyok ebben az elmebajban amit vármegyéstül visszahoztak.
2023. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#10 És azt tudod, hogy mi a gender fogalma?
2023. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12


Igen tudom. Annyit jelent, hogy nem a nemi szerved határozza meg a nemedet, ami egy paradoxon.

2023. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 Nem, nem ezt jelenti. A nem ugyanis nem egyenlő a gender fogalmával. Nem tudtad? De meglepő! Egy jobboldali, aki nem ismeri a fogalmakat, amiket használ. Szeretnéd tudni, hogy mi a gender fogalma, vagy utána tudsz nézni magadtól is? Úgyértem egy tudományos forrásban, nem pedig 4chanen és redditen, tudom hogy ti nagyon szerettek ezekről az oldalakról tájékozódni, hiszen ott nagyon sok jól ellenőrzött információ található, főleg a kommentszekciókban.
2023. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14


Nem ismerem a 4chant, és a redditet sem használom sosem.

A gender pedig akkor is azt jelenti, hogy nem születéskor dől el a nemed, tehát nulla köze van hozzá annak, hogy mi van a lábaid között. Azaz te döntesz, hogy nemi szervtől függetlenül melyik nemhez tartozol.

2023. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15 A gender, amit magyarul társadalmi nemnek is szokás fordítani nem egyenlő a nemmel, és nem is azt jelenti, amit ti jobboldaliak egymásnak irogattok. Ide azok a tényezők tartoznak, amiket szintén egy ember nemiségéhez kötünk, de nem biológiaiak. Ilyenekre lehet itt gondolni, mint öltözködés, hajviselet, viselkedés, de akár még a nyelvhasználat is. Leegyeszerűsítve: mit tekintünk férfiasnak és mit nőiesnek. Ez persze koronként és kultúránként is változó. Ennyi, az ötvenes években született meg a fogalom, nem egy újkeletű dolog, szóval a jobboldalnak is lett volna lehetősége utánaolvasni.


Egyébként nem értem miért nem vagy hajlandó elfogadni ezt az egyszerű tényt, te talán egy olyan világban akarsz élni, ahol a gender azt jelenti, hogy nem számít a nemi szerved? Nem szebb az a világ, amiben a fogalmak valós jelentését használod?

2023. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16# Nem szebb egy olyan világ ahol elfogadod a társadalom 0.5%-nak a problémáját és nem teszed tönkre az országot emiatt?


Mert ugye ez fontosabb mint az éhezés, az oktatás összeomlása, az egészségügy helyzete vagy a 25% sima és 50% élelmiszer infláció.


Így kell vezetni a birkákat.

2023. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Mert ugye ez fontosabb mint az éhezés, az oktatás összeomlása, az egészségügy helyzete vagy a 25% sima és 50% élelmiszer infláció." Ki mondta, hogy fontosabb? Ha nem olyan nagy probléma, akkor nyilván nagyon egyszerűen meg lehet oldani, nem kell sok energiát fordítani rá. Igazából nem is kellene semmit csinálni, csak mondjuk megtanulni a fogalmakat, hogy a jobboldaliak ne riogassák egymást ezzel. Mert miközben ti azzal riogatjátok egymást, hogy transzneművé válik az egész társadalom meg mindenki megbúzul addig összeomlik az oktatás, az egészségügy és még feljebb kúszik az infláció.

De azért ennek ellenére örülök, hogy ma is tanultál valamit.

2023. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"nem teszed tönkre az országot emiatt?" Látod, megint túlzol. Senki sem teszi tönkre az országot. Az országot az éhezés és az infláció teszi tönkre, nem az hogy te nem tudod miről beszélsz.
2023. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

16


Bocs,de te hülye vagy. Egyrészt nem érted amit írok. Másrészt fogalmad sincs a gender hülyeség bővebb tartalmáról. Harmadrészt mindig csalódást okoztok tájékozottság terén. A woke és az lmbtq manapság egyet jelent az olvasatlansággal.

2023. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!