Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a náci Németország megnyert...

Ha a náci Németország megnyerte volna a háborút akkor a magyarokat is kiirtotta volna vagy "szolgák lettek" volna?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
valószínűleg szolgák lettek volna. mondjuk most is azok.
2010. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer volt egy olyan kijelentésük, hogy a magyarok csak rabszolgának jók. Tehát rabszolgák lettünk volna. Nem én találtam ki. A tanárunk mondta aki történelmet tanít.
2010. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%

A tanárod akkor eléggé rosszul van tájékozódva.

Hitler a cigányokat,zsidókat,homoszexuálisokat, és a szlávokat nézte "alattvalóknak", a magyarokat tiszteletben tartotta.

2010. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Tiszteletben. Amíg az érdekei úgy diktálták.....
2010. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Jobban jártunk volna, mégha a 80% át a dunába is lőtték volna az országnak!!


Ezt az országot már régen be kellett volna olvasztani, akkor talán nem szemétdombként hazsnálná egész európa, meg drogtranzit útvonalnak.

2010. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Tanároknak nem kell elhinni a felét se.

Nem tudom miféle mondat ez: "Volt 1 olyan kijelentésük" Ha a mostani Németekre gondolsz azt nem kell komolyan venni. Mindenkinek megvan a véleménye a másikról. És ezt néha ki is mondják.


De abban a korban csak Hitler parancsolt. Ha ő maga mondta h csak szolgának vagyunk jók. abban lett volna vmi. De ha más mondta volna pl Göring v Hess úgy már semmi jelentősége nincs.

2010. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 15:51-es!

Akkor te tudod nagyon rosszul.

Hitler a zsidókat, cigányokat, homoszexuálisokat kiírtandónak tartotta. A szlávokat pedig arra akarta predesztinálni, hogy addig szolgálják a Kelet-Európába települt német földbírtokosokat, amíg bele nem pusztulnak a nehéz fizikai munkába. Ha ez megtörténik, akkor a szláv rabszolgák helyét a magyarok, románok, törökök és egyebek vették volna át, szintén amíg ki nem pusztulnak.

Hogy mi lett volna addig a magyarokkal, azt nem tudom, de borzasztó nagy naivitás azt képzelni, hogy Hitler a tiszta árjákon kívül (akik ugyebár nem léteznek) bárkit is tisztelt volna.

2010. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Annyira szeretem az ilyen értelmetlen kérdéseket. Meg azokat a válaszokat is, amiben megmondják a tutit, hogy a magyarokat is kiirtották volna, miközben semmi bizonyíték nincs erre.
2010. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, hogy mit tettek volna, de én biztos elintéztem volna, hogy minél nagyobb földterületet vegyenek birtokba az árja emberek és előbb-utóbb sorra került volna a Kárpát-medence is...
2010. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

15:55-nek... Hm.. Gondolj utána, amit írtál, 80% az esélye, hogy te most nem válaszolnál, 20 hogy igen.

Miért gondolod /vállalod azt/, hogy 80-ba kerülsz?

2010. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!