Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért hergelik...

A baloldaliak miért hergelik arra a fiatalokat, hogy menjenek ki külföldre, ne itt tervezzék a jövőjüket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 19:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%

#30 Akkor csak a baloldaliak lépnek le, mit számít az neked?


Nekik is, neked is jobb lesz, tök fölöslegesen hisztizik emiatt a jobboldal.

2023. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
4%
Írtam én egy szóval is hogy számít nekem? Csak megjegyeztem, hogy papíron már üresnek kéne lenni az országnak ahogy a baloldaliak lefestik, hogy " mindenki kimegy "
2023. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
97%
32: a népesség nagy része nem beszél nyelveket, úgyhogy sokan nem tudnak menni, akik amúgy mennének, ez az ország szerencséje, a tragédia meg az, hogy a legképzettebbek, legtanultabbak közül lépnek le sokan, mert ők beszélnek nyelveket, az ilyen képzettekért kapkodnak külföldön (orvosok, mérnökök, stb.), és itthon inkább a tanulatlan, képzetlen rétegek maradnak, akik külföldön sem kellenek, legfeljebb mosogatónak
2023. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
77%

"itthon inkább a tanulatlan, képzetlen rétegek maradnak, akik külföldön sem kellenek, legfeljebb mosogatónak"


Én 3 tavaszi diplomával, nyelvvizsgákkal mosogatok kinn. Sokkal jobban megbecsülik most a munkám Svájcban, mint amikor Magyarországon dolgoztam.

2023. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
43%

L"egalábbis a baloldal szerint annyira, aztán hopp mégsem ürült még ki az ország."


Miért a Fideszes jobboldaliek szerint ez az ország egy jó hely? Szerinted jó hely ez az ország? Az ország egy rakat fos, ez tény, nem vélemény.

2023. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
26%
34: mi az a "tavaszi" diploma, amit kint nem tudsz hasznosítani?
2023. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
43%
Tanári, átírta az autocorrect. Magyar, történelem, földrajz.
2023. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!