Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért hergelik...

Ezen az oldalon miért hergelik a népet azzal, hogy drágaság van a boltokban és rossz dolog bevásárolni?

Figyelt kérdés

Infláció van, ez tény, de ennek ellenére sokan szeretnek bevásárolni és a helyén kezelik a helyzetet.


Az utóbbi időben sokat nézek TV-t, és belefuttoam a Penny reklámokba. A vásárlók elégedettek az árakkal, de van aki az akciókkal, van aki a pontgyűjtési rendszerrel elégedett. Mindenki boldog volt, többen is kiemelték, hogy elégedettek az árakkal.


Egyik vásárló elmondta, hogy szereti, hogyha akciós terméket vásárol, mert akkor olcsóbban vesz, tehát pénzt takarít meg, teljesen igaza van.


Nagyon tetszik ez a pozitív attitűd, szemben azzal, amit a fideszt szidó balliberálisok képviselnek.



2023. jan. 8. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező légy oly kedves magyarázd el nekem ezt a jólétet.

7 es vagyok.


A matek nagyon nem téged igazol, akkor rosszabbul élünk mint elkurcsány gazdasági világvállsága alatt. Hogy lehet ez? Most mindig sikeresek vagyunk semmi más nem ömlik az M1 en. Ha most nem hazudnak akkor elkurcsány nagyságrendekkel jobb vezető volt a matek szerint te mégis azt mondod a csuti paraszt alatt jobb amikor kevesebbet ér sokkal a fizud.


Valami nem kerek nem gondolod kedves kérdező?

2023. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"A matek nagyon nem téged igazol, akkor rosszabbul élünk mint elkurcsány gazdasági világvállsága alatt. Hogy lehet ez? Most mindig sikeresek vagyunk semmi más nem ömlik az M1 en. Ha most nem hazudnak akkor elkurcsány nagyságrendekkel jobb vezető volt a matek szerint te mégis azt mondod a csuti paraszt alatt jobb amikor kevesebbet ér sokkal a fizud.



Valami nem kerek nem gondolod kedves kérdező?"


De mit nem értesz azon te okostóni, hogy én elismerem az inflációt? A kérdésem elsö mondata is elismeri, vágesz?


De amikor boltban voltam utoljára, boldog embereket láttam és nem csak az akciós húspogácsát vették.

2023. jan. 9. 15:49
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Holnap munkába megyek boldog embereket fogok látni, fizetésnap, mindenki boldog lesz amíg kifizeti az albiját, a rezsit amit ki tud persze. Aztán jön a 11.-e. Akkor is fogok boldog embereket látni, de nem attól hogy maradt 40 ezrük a hónapra megélni. Mégis boldogok lesznek hiszen tudják 25-30. áig lesz vajas kenyér, utána meg látom nem boldogok.


Akkor ők most boldognak számítanak vagy nem?

2023. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

“Az utóbbi időben sokat nézek TV-t, és belefuttoam a Penny reklámokba. A vásárlók elégedettek az árakkal, de van aki az akciókkal, van aki a pontgyűjtési rendszerrel elégedett. Mindenki boldog volt, többen is kiemelték, hogy elégedettek az árakkal.”


Ja értem szóval ha te láttad a tv-ben hogy egy pennys reklámban azt mondták a fizetett statiszták amit mondaniuk kellett, hogy megkapják a napi pénzüket akkor az úgy is van xddd. Ember most jövök ki a templomból, de azért ilyen logikát se látni mindennap xdd.

2023. jan. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nézz továbbra is tv-t az megmondja neked mit csinálj, sokkal hasznosabb is a tv alapján eldönteni mi zajlik az országban mint saját tapasztalatból. Bár ugye írtad hogy te a boltban láttál boldog vásárlókat is, nem is tudtam hogy telepátiával képes vagy mások agyában olvasni, és még az érzelmeiket is kitalálod. Szerintem kéne inditanod egy műsort ( ha már amúgy is ennyire szereted a tv-t) , amiben hasonló mentalistákat gyűjtessz össze és kanalakat görbítgettek, Oh wait Uri Geller meg Danny Blue már megcsinálta egyszer :).
2023. jan. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!