Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzik magukat 🤡-nak a...

Nem érzik magukat 🤡-nak a tanárok, hogy ezt meg lehet tenni velük?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 14. 15:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
23%

Ja és természetesen aki tudna a 35 éves tanár,angol képzettségü tanár ismerösömnek jobban fizető munkát mint nettó 450 ezer ft, kezdőbérben efelett nagyon szivesen várom.

A másik ismerösöm pedig szakácsként keres 8-órában tisztán bejelentett bérrel 250 ezret megyeszékhelyen, szóval nagyon érdekelne azoknak a véleménye akik simán megkeresnek 450 ezret a szakik írták.

De nyilván ne kuli fekete munkát vagy ahol 240+ óra egy hónapban mert az más

2023. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Villanyszerelő. És mivel 10 km-re lakom az osztrák határtól, nyilván ott fogok dolgozni.
2023. jan. 14. 17:17
 23/42 anonim ***** válasza:
69%

22: mázlista! :)


Hol laksz? :)

2023. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10%

Hiába bántjátok szerencsétlen kérdezőt. Most komolyan, ki a jófene fog elmenni egyetemre tanulni a szakmunkás minimálbérért?

Továbbá: Én tudom mi az a hivatástudat, soha nem dolgoztam olyan helyen, amit nem szerettem és láttam hogy van értelme. De ebben az esetben, biztosan felmondanék. Egész egyszerűen méltánytalan és becstelen ez a fizetés. Azt érezteti, hogy nincs rád szükség és nem is lesz!

2023. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
23: Mosonmagyaróvár
2023. jan. 14. 17:30
 26/42 anonim ***** válasza:
14%

24,

Van aki csak megakarja úszni az életet, és beéri kevesebb fizetéssel ha kényelmesen élhet cserébe, stressz mentes munka.

Pl a tanár ismerösöm, ő nagy gamer, és a gyerekek is szeretik őt nagyon, mindig boldogan megy tanítani és jól elbeszélget a gyerekekkel is.

Egy SSC-s droidként hasonló fizetéssel nem lenne ennyire boldog, és bevallottan elég lusta is, nem akar tanulni már, hanem csak több pénzt kapni mert járjon

2023. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

"stressz mentes munka"


Mondjuk nálunk azért rendesen meg vannak fingatva az osztályban, idegbetegek is 🤣🤣🤣

2023. jan. 14. 17:33
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván környék és iskola függő, pl borsodba szinte lehetetlen tanárt találni, mert a nem napon barnultak és lecsúszott prolik pokollá teszik az életüket
2023. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
na, igen! Sokan elfelejtik, hogy azért az SSC, az egy irodai droid meló és oké, hogy több pénz, de hát valakinek fontosabb az, hogy napi szinten olyan munkát végezzen, amit szeret és ami nem öli meg a lelket.
2023. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
84%

"Mondjuk nálunk azért rendesen meg vannak fingatva az osztályban, idegbetegek is"


Mondjuk én a helyedben erre nem lennék büszke... Szomorú!! :(

2023. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!