Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak visszatérő...

Miért vannak visszatérő álmaim Orbánról és a többi politikusról?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom, álmomban egy istállóban vagyok. Egyszer csak halk mozgásra leszek figyelmes az egyik sötét sarokban. A sarokban egy narancsszínű árnyékot, foszlányt látok. Közelebb megyek és Orbán Viktor áll ott teljesen meztelenül, az egész teste narancsszínű. Orbán közel hajol hozzám és megcsókol. Próbálok ellenkezni, de túlságosan erős, érzem, hogy megremeg a testem az érintésétől.

Ezután egyszer csak kirobban az ajtó és megjelenik Soros György, Fekete-Győr András, Jakab Péter és MZP lovashintón. András, Péter és MZP a lovak, ők húzzák Sorost. Amikor meglátnak azt mondják küzdjek a gonosz ellen és hogy erős vagyok. Beszélő szenteltvízzel, mely azt harsogja hogy: Az LMBTQ emberek is emberek lelocsolják Orbán Viktort, aki ennek hatására egyszer csak elolvad. Ezt követően ismételten kitárul az istálló ajtaja, Dúró Dóra meztelenül lóháton beront miközben azt ordibálja, hogy: ABBERÁLTAK! Itt mindig felriadok, nem tudom ez után mi történik. Túl sokat foglalkozok politikával?



2023. jan. 17. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Mert folyton a retkes politikán rágódsz mint itt sokan. Mindenért a kormányt hibáztatjátok, ahelyett hogy a saját életeden te magad változtatnál
2023. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 konteós ***** válasza:
48%
:D
2023. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az álmaimban Soros szokott megjelenni, ha sokat eszek este. Még a pedofíliát is batorítja. Rettenetes. Azt bátorítja, hogy egy 30 éves felnőtt férfi rontson meg egy 15 éves kislányt. A pedofilokat nem lehet néven nevezni
2023. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!