Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért nem rombolja le...

Az EU miért nem rombolja le az országhatárokat, és vezeti be azt, hogy a mostani, mai gondolkodású politikusok tartományokat hozzanak létre helyette saját elképzeléseik szerint?

Figyelt kérdés

Pl. Magyarországot simán fel lehetne osztani Nyugat, Közép és Kelet-Magyarországra, mert annyira más az emberek gondolkodása a különféle térségekben, mintha nem is egy nemzethez tartoznánk.


Felvidék, Erdély, Baszkföld, Vallónia, Flandria végre független lehetne.


Németországban Drezda környékét is le kéne választani az ország többi részétől, mert az volt az egyetlen hely, ahol az NDK idején nem lehetett nyugati tévét fogni és emiatt teljesen más az emberek gondolkodása.


Lengyelországot is ketté kéne osztani, aszerint, hogy melyik régióban mennyire vallásosak az emberek. Mert úgytűnik, két Lengyelország van: Egy nagyon konzervatív, Európa talán legkeresztényébb térsége, és egy haladó szellemű, nem annyia vallásos országrész. Hasonló okokból kéne Olaszországot is szétválasztani.


A Vatikánt meg lehetne hagyni, de a Pápának le kéne mondania a teokratikus diktatúrát és meg kéne csinálni a Vatikán Trónfosztását, hogy ne legyen akkora ereje a keresztény egyháznak.


2010. okt. 3. 16:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Erre inkább már nem szólok semmit. Biztos büszke vagy rá, hogy olyan észjárásod van, mint egy középkori inkvizítornak. Jó dühöngést, megyek maszturbálni... :)
2010. okt. 3. 17:23
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem. Olyan gondolkodásom van, mint egy gondolkodni képes embernek, nem mint egy ösztönei hajtotta állatnak. Mert te inkább az utóbbira hasonlítasz.

Ha nem vagy képes az ösztöneiden felülemelkedni, akkor mi alapján tartod magad egyáltalán embernek?

2010. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Számomra nem létezik az "ember" kategória külön élőlénycsoportként. Csak a tudományban "hiszek". Mi is állatok vagyunk, csak éppen (jelenleg) a legokosabb állatok a bolygón.
2010. okt. 3. 17:26
 24/28 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok akkor is így gondolkoznál-e hogyha kiderülne, hogy az apád gumit használt, amikor te megfogantál, csak lukas volt és csak azért nem vetetett el, mert az már tényleg gyilkosság (vagy mert nem volt rá pénze, nem volt meg a megfelelő technológia.)
2010. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a gumi csak az AIDS ellen lenne jó, semmi másra. Ugyanúgy sz_rnák a gyerekeket tovább. Már bocs. Szerintem az iszlám miatt olyan szaporák, az előírja nekik a sok gyereket. És szerintem az, hogy valaki gumit használ az nem gyilkosság. Én vallásos vagyok, de aki a gyilkosságot említi a gumi kapcsán az nagyon fanatikus lehet és buta.

"Mi is állatok vagyunk, csak éppen (jelenleg) a legokosabb állatok a bolygón." Viszont ez is hülyeség. Azért, ha annyira tudomány kedvelő vagy, akkor tudhatnád, hogy azért az embereket az állatoktól éles határ választja el. És szerintem sokan nem érezzük magunkat állatnak, mégha az állatvilágból is származunk. Ez olyan mintha azt mondanád felnőtt létedre, hogy gyerekek vagyunk.

2010. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem az iszlám miatt olyan szaporák, az előírja nekik a sok gyereket"


Erősen kétlem.

Fekete-Afrikában is nagy a népszaporulat, pedig ott a lakosság túlnyomó többsége keresztény, vagy törzsi vallású.

Az okot már korábban leírtam.

Régen nagy volt a csecsemőhalandóság és azóta még "nem álltak át".

2010. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"A Vatikánt meg lehetne hagyni, de a Pápának le kéne mondania a teokratikus diktatúrát és meg kéne csinálni a Vatikán Trónfosztását, hogy ne legyen akkora ereje a keresztény egyháznak."


Jah, és mi lenne, ha a Vatikán visszakövetelné Rómától Ferraráig levő pápai birtokokat? Ennyi erővel az is megtörténhetne.

2010. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A válaszoló aki szerint a gumi gyilkosság, nagyon nagy:D:D rengeteget röhögtem, köszi hogy feldobtad a délelőttömet:D:D
2010. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!