Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mit tanultunk a...

Most akkor mit tanultunk a koronavírus okozta világkatasztrófából és az általa hozott intézkedésekből?

Figyelt kérdés

Egyáltalán tudjuk azóta hivatalosan, hogy ki vagy mi okozta a koronavírust? szerintem egyértelmű, hogy a kínai laborban kísérleteztek vele a ferdeszeműek de a kínai főg..ci nem engedte kivizsgálni a dolgot. Több millióan meghaltak világszerte (köztük édesapám, szóval egy nyomorult mihazánkos kretén se tolja ide a pofáját, hogy a vírus kitaláció vagy csak nátha) és évekkel később sem tudunk semmit? talán innen indult, talán az okozta, talán, talán... mi az, hogy az okosok lóf..szt se tudnak?


Maszkot hordtunk, bezárkóztunk, leállt az élet hónapokra, milliók vesztették el a munkájukat estek depresszióba, stb. A virológusok megbuktak, hisz azt hangoztatták a 3.-4. oltás nem elég majd havonta oltassuk magunkat aztán ahogy kirobbant az orosz invázió egycsapásra mindenki elfelejtette a koronát.


Tehát miért nincsenek válaszok? miért nincsen konklúzió? miért nincs tanulság, hogy mit csináltunk jól és mit rosszul? milyen lépéseket tettünk azóta, hogy ez ne ismétlődjön meg? egyáltalán miért lett elfelejtve ez az állapot ami évekig megbénította az életünket? visszajöhetnek még a lezárások? a bezárkózások?



2023. jan. 21. 22:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%

"Maszkot hordtunk, bezárkóztunk, leállt az élet hónapokra, milliók vesztették el a munkájukat estek depresszióba, stb. A virológusok megbuktak, hisz azt hangoztatták a 3.-4. oltás nem elég majd havonta oltassuk magunkat aztán ahogy kirobbant az orosz invázió egycsapásra mindenki elfelejtette a koronát."


A kovid téma hitelessége bizonyos téren megkérdőjelezhető. De tudod kérdező a gyakoris idióták, akik kovid nátháztak és mindenkinek azt írták, hogy zárd be magad te kovid rettegő, azok a leghülyébbek az egész kovid témában, azaz a gyakorisok 70% ára igaz ez.


Sokan azzal érveltek, hogy a lezárások nem működnek. De hogy működjenek a lezárások, hogyha 10 ből 9 ember csak azt a szabályt tartja be, aminek a megszegéséért büntetést kaphat. Ne merjétek a maszkviselést kritizálni, ameddig csak akkor veszitek fel a maszkot, ha rendőr van a közelbe, minden más esetben szartok rá. Ha elmentek egy bevásárlóközpontba, akkor a biztonsági őr szeme előtt tartjátok az 1,5 métert, de aztán 3 óra és megy a házibuli, ahol mindenki egymás hegyén hátán, talán egymás poharából is isztok. Így nyilván nem fognak működni az amúgy is béna fajta lezárások.


Arról is írtak a kovid bagatelizáló hülyék, hogy az oltás halálos. Ezzel szemben én oltott vagyok, és lám nem haltam meg. Az ismerőseim között is sokan oltottak. És lám, senki sem halt meg. Pedig a kovid oltást halálosságáról már 1-2 éve is írtatok, és se akkor, se most nem halnak meg tömegesen az oltottak.


Szóval akkor, mennyire lehet komolyan venni azokat, akik kovid nátháztak itt éveken keresztül és bagatelizáltak mindent?


A legnagyobb vicc az, hogy amikor én ésszerű korlátozások mellett érveltem, akkor minden kérdés alá beböfögte valaki, hogy zárkózzak be, és konkrétan miután 3x leírtam neki, hogy én ésszerű korlátozást akarok, nem bezárkózást, akkor a gyakoris kovid bagatelizáló idióta barmok még akkor sem voltak képesek megérteni, hogy nem bezárkózást akarok, hanem ésszerű korlátozást. Konkrétan harmadszorra sem fogtátok fel, amit leírtam, konkrétan a szövegértésetek egy 5 éves szintjén van. Szerintetek akárki aki kicsit is komolyan veszi a kovidot, az egész nap otthon retteg miatta, de hát 70 IQ val nem is lehet könnyen megérteni ezt.

2023. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

#10 01:22:

Ebben igazad van, lehet én vagyok tájékozatlan, de kb. sehol nincs arról infó, hogy meddig tart ki egy booster. Az én oltásom 2021. decemberén a Mikulás hozta. Egyes vélemények szerint ha egy éve volt booster vagy boosterre megbetegedés, akkor enyhébb tünetekkel megúszhatod. 1+ évig magas marad az antitestek száma a vérben. Nos, én megúsztam az ünnepeket, a szüleim 1,5 éves boosterrel elkaptak valami durvább köhögőset, közülük az egyiküket viselte meg jobban. Én most gondolkozom a "bivalens" szurin (ha lehet itthon kapni?), és pár teszten a családnak, hogy akkor ki mit kaphatott el mostanában.


#16 12:36:

Oké, itthon meg közel 50 ezren...

A long covid - a legkülönbözőbb tünetekkel - szintén egy valós veszély, szóval még akkor is érdemes elkerülni a megbetegedést, ha van már kimutatható védettséged. És egy minimális alázat azért elvárható, ha le is sz@rod az egészet.

2023. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#22 Én nem félek a mesterséges vírusoktól, bocsi.

Az oltástól jobban kéne tartani, mivel nem a vírusra vannak. Mint a "Hülyék paradicsoma" film baszki. Azt hiszed, ettől a kis szartól akarták megmenteni az életed?


[link]

2023. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
50%

#22 A long covid egy mítosz. Aki volt már covidos, és valami komolyabb betegségbe esik, arra mindenféle vizsgálat nélkül ráfogják, hogy post-covid.

Ez meg különösen mutatja, mennyire meg vagy vezetve: "még akkor is érdemes elkerülni a megbetegedést, ha van már kimutatható védettséged". Ha meg tudsz betegedni, akkor nincs védettséged.

2023. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem itt olyan gazdag emberek, azt csinálnak, amit akarnak, hogy elképzelni sem tudjuk. Ez valakinek érdekében állt. Amióta egyes emberek bazi gazdagságra tettek szert, azóta van ez a hatalmas káosz, amit ők kevernek. Felelőtlen, butáktól függ milliók élete.
2023. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

@25

Egyrészt már évszázadokkal ezelőtt is bazi nagy gazdagságokra tettek szert egyesek, ez nem most kezdődött. Másrészt ha olyan buták, akkor vajon hogyan szereztek bazi nagy gazdagságot? Általában nem a buta emberek szoktak meggazdagodni.

2023. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Nordzsesz ***** válasza:
100%

Erről A rém rendes család egyik epizódjában elhangzottak jutottak eszembe: "Ebből most biztosan tanulni kellett volna valamit..., csak azt nem tudom, hogy mit...

Az emberiség semmiből nem tanul ezért is tudja ismételni magát a történelem...

2023. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ez igaz. A történelem arra való, hogy tanuljunk a hibákból, hogy ne kövessük el újra és újra azokat.

Egy biológus szerint lehet minél mesterségesebb környezetet teremteni magunk körül, és úgy hatni a közízlésre, hogy ez a menő,ultra modern, de akkor ne csodálkozzunk, ha a természet egyszer csak 'visszanyal, mint a fagyiként' bebaszik nekünk pl coviddal, és más kedves emberre veszélyes kórokozókkal...

Milyen igaz!

2023. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%
Én továbbmennék: a kötelező oltások is most kezdenek visszaütni. Ezeknek köszönhetően maradnak életben azok a gyerekek, akik amúgy belehalnának az adott betegségbe. Így viszont gyengül az emberi faj, és sebezhetőbb lesz a vírusokkal, baktériumokkal szemben. Hogy ez mindennel együtt jó vagy rossz, az erkölcsi-világnézeti kérdés.
2023. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hogy mi a tanulság?

Vagy teljes karantén kell, vagy hagyni az egészet a francba.

Ez a félig-meddig megoldás azt eredményezte, hogy megroppant a vendéglátó szektor, de ugyan úgy majdnem bedőlt az egészségügy.

2023. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!