Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Inkább a románok vagy a...

Inkább a románok vagy a székelyek oldalán álltok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 16:36
A kérdező szavazást indított:
A románok mellett 🇷🇴🇪🇺
A magyarok mellett 🇭🇺🇷🇺 (Ne feledjük, hogy Orbán is ezen az oldalon áll, így ha ezt választod Orbánnal egy táborba kerülsz)
42 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Személy szerint én inkább Románia mellett állok mintsem Orbánnak (=Putyinnal) egy táborba kerüljek. Mert nekem a liberális nyugati értékrendek sokkal fontosabbak.
2023. jan. 23. 16:37
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi a szembenállás? Jó lenne ha mindkét oldalon kihalna a szélsőjobbos gondolkodás és tisztelnénk egymás alapvető emberi méltóságát, megadva a nemzetiségi jogokat. persze ezek sajna baloldali elvek, a Kárpát-medence országai pedig alapvetően jobboldaliak.
2023. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
#1 Te személyszerint csak egy troll vagy, aki nem tud jól emulálni egy ellenzékit. Én csomószor játszottam már el az agyhalott fideszest itt, direkt próbáltam nagyon elvetemült dolgokat írni, hogy leessen, hogy csak parodizálok, de így is akadt mindig legalább három jobboldali, aki egyetértett velem.
2023. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bazdmeg.ez beugratós kérdés vagy terrorizálni szándékozol ezekkel a válaszlehetőségekkel?értesítem a teknősöket..
2023. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a magyarok oldalán állok,mert magyar vagyok.Velem ellentétben Orbán addig áll a magyarok oldalán,ameddig érdeke fűződik hozzá...
2023. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
mi a téma? Putyinszopás?
2023. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Megy a vita erdély az romániáé vagy a magyaroké.

Én ebből a szánalmas vitából kiléptem és azt vallom,

Erdély az erdélyieké.

2023. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Erdély azé aki teleszüli.
2023. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ott a pont. Erdély lehetne a rómaiaké is... Mindig ez a "jogszerű" meg az "igazság". Egy terület azé aki megszerzi, és megtartja nincs ebben semmi bonyolult. Egyébként lassan nyugat európában annyi román fog élni, mint amennyi erdélyben, vagy már most is annyi él... a végén ott is lesz egy "románia 2.0" XD
2023. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9


Persze, győzzön az erő. Az erős pusztítsa csak el a gyengét.

Liberális szenny gondolkodás.

2023. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!