Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell együttéreznem a...

Miért kell együttéreznem a pedofilokkal?

Figyelt kérdés
Miért kellene nekem együttéreznem , sajnálnom a pedofilokat? Miért vagyok én attól rossz ember, ha elítélem amit csinálnak, megvetem őket ezért? A melegekkel semmi bajom, de a pedofilokat utálom. Ez miért baj?

#liberalizmus #pedofília #Pedofil érzékenyítés
2023. jan. 24. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ki mondta, hogy együtt kellene érezned velük? :DDD
2023. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 konteós ***** válasza:
50%
a fidesz nem ért veled egyet, Kaleta jó ember :DDD
2023. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Újabb gumicsont, kedves sajtreszelős gomba polgártársam?
2023. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, hogy erre a címkére "Pedofil érzékenyítés" csak kormányközeli cikkeket dob fel a google.


A pedofília egy betegség. Aki ilyenben szenved, hogy nemi vágya van kiskorúak iránt és segítséget kér, annak segíteni kell.

[link]

"A kezelések célja inkább az, hogy a pedofil egyének számára megkönnyítsék az együttélést az állapotukkal és megakadályozzák, hogy vágyaikat kiéljék és bűncselekményt kövessenek el."


Ha pedofil bűncselekményt követ el, akkor azért meg kell kapnia a megfelelő törvényben rögzített büntetést.

2023. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Már miért kéne? Érezz együtt azokkal akiket bántalmaztak.
2023. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
"A pedofília egy betegség" Marhaság. Nem betegség, hanem egy másokat veszélyeztető irányultság. Az adott egyén életminőségén nem ront a perverziója, de az áldozatait egy életre megnyomorítja.. Tehát a pedofil NEM beteg...Maximum egy rohadék ha gyereket bántalmaz. De betegnek nem kéne hívni, mert ezzel felmented a felelősség alól. Nem fogyatékos, nem korlátozza semmi a cselekvőképességében. Szabad akaratától dönt a gyerek megerőszakolása mellet amelyik kiéli a torz vágyait.
2023. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

#7 - Látom nem érted a fogalmakat.

És nem én hívom betegségnek, hanem a pszichológia.

Betegség az, hogy van egy abnormális irányultsága.


Ez nem menti fel egyáltalán. Mert felnőtt és cselekvőképes.

Nem fog minden pedofil gyerekeket erőszakolni. De attól még, hogy nem erőszakol meg senkit a vágy ott lehet benni.

Lehet ezernyi pedofil, aki sose bántott senkit és nap mint nap szarul érzi magát a beteges vágyai miatt. Rajtuk segíteni kell a megfelelő szakembereknek.


Nem attól lesz pedofl valaki, hogy gyereket bántalmazott. Előtte már pedofil volt. A bántalmazó az bűnöző, akit bíróság elé kell állítani és elítélni. Nem a magadfajta csőcselék elé kell állítani, hanem rendes bíróság elé.


A pedofil bűncselekményeket a törvény teljes szigorával büntetni kell.


De ez nem zárja ki a "megelőzést". Sokkal jobb lesz a társadalomnak, ha nem várjuk meg, míg bűncselekményt követnek el, hanem már előtte segítjük, hogy ne jussanak el odáig.

2023. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Ezt egy belső hang mondja neked?
2023. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert a pedofília egy betegség
2023. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha ilyet követ el, akkor megszűnik embernek lenni
2023. febr. 5. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!