Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott lesz Pankotai Lili is...

Ott lesz Pankotai Lili is január 31.-én a pedagógus tüntetésen?

Figyelt kérdés
Ha igen, beszédet is fog mondani?

2023. jan. 26. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10%
Remélem, nem lesz ott. Elég szégyent hozott már a tanárokra.
2023. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Remélem ott lesz Lili úrnő és elsőként csókolhatok neki lábat😍😘
2023. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Ott lesz, sőt már a beszéde is készen van:


Követelem, hogy a ***** kormány fejezze be a ***********, és azonnal teljesítse a követeléseket, különben ****** ************ ****-re fogom őket szét****ni, hogy ketté********* az a ****** *** ***********juk, a **********nak!!! :D

2023. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

"Én azt vettem észrre, a buta magyar prolikat nem érdekli a saját, és a hülyegyerekük oktatása. Elvannak Lilivel."


Hát akkor ez esetben a Lilike jól elcseszte a dolgokat, mert akkor ő rontotta el a tüntetéseket, miért is hagyták őt fellépni a trágár beszédével? Véletlenül se az ő hibájuk igaz?:)))))

2023. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Valaki egyébként meghallgatta azt a hú de nagyon trágár verset?


Csak mert az egész nem szól másról, hogy beszélt az ország problémáiról és mivel elhangzott 2-3 csúnya szó az egyébként annyira nem rövid versben (arányaiban nagyon kevés problémás rész volt) ezért egyből ráugrottak azokra, hogy nehogy valaki is legondolkodjon azon, hogy mit is mondott a szerencsétlen lány.


Az már nem is probléma, hogy a lányt, hogy szidták, hogy a politikusok és mindenki más, hogyan szokott beszélni. Azokon nem kell felháborodni.

De ha manapság felülsz egy buszra és hallgatod az embereket, hogy mit beszélnek 2 perc alatt több trágár szó hangzik el.


De "biztosan" azért lettek felháborodva rajta mert, hogy elhangzott az a 2-3 trágár szó a beszédében.

Irodalom órára meg nem ült be senki.


Na mindegy. Képmutató birka banda.

2023. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Te sem gondolod komolyan. Nem 2-3 trágár szó volt benne, hanem telítve volt. Ha én egy buszon 2 perc alatt ennyi trágár szót hallanék, tuti, hogy odaszólnék, de nem szoktam... Ez nem méltó ennek az ügynek a nemességéhez, érdemes lett volna elhatárolódni ettől a stílustól. Gondolom, a tanárok sem értenek egyet azzal, hogy ilyen alpári módon kellene megnyilvánulni bárkinek is. Legalább is remélem.

2023. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Komolyan meghallgattad vagy csak fröcsögsz??


Tessék akkor leírom a szöveget az ELSŐ trágár szóig. (elnézést a tagolatlansága miatt, nem az a lényeg most)


Csütörtök van. Épp olyan mint az összes többi a többi közül. Megmertem kérdezni a keresztény konzervatív az apa férfi az anya nő iskolámban, hogy tanárnő, mégis mi a véleménye a tüntetésekről?

Mert tényleg érzem a szomszéd nyomást a mi magunk hátán is, hogy a 12 éves Putyin barátságunk mehet a kukába de mi mégsem hagyjuk mert a rezsi ár fontosabb mint Európa most is. De tanár úr maga itt most mit gondol?

Hogy a fizetése 25 évesen diplomával diktatórikusan lett eldemonstrálva, mennyire szomorú egy tízes skálán, hogy a teszkos dolgozók száma több mint a magyar hivatásban elhelyezkedők száma.

Több tanártól kaptam meg, hogy a semmire sem fogom vinni. De tudom, hogy nem ők a tanárok mind és igen is kinek nem inge nem veszi magára. Hisz ahogyan negyedik osztályban a tanárnő tanította, kinek nem inge k*rvára nem veszi magára.



"Nem 2-3 trágár szó volt benne, hanem telítve volt. "


EZ TELÍTVE VAN????????

Számold már meg, hogy hány szó volt az 1. trágár szóig. Arról nem is beszélve, hogy nyomatékosításról hallottál már???


Legalább hallgatnád meg még mielőtt véleményt mondasz róla.

2023. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

De egyébként ajánlom figyelmedbe a nagy költőket

Egyből egy példa Csokonaitól

[link]


Hát akkor tőle is el kéne határolódni. De valamiért mégsem szidja mindenki orrba, szájba.


De lehet Petőfit is kidobnád a kukába

[link]


Valamiért az ő versén sem hőbörögnek az emberek pedig ő is használt trágár szavakat.

Ezenfelül még napestig sorolhatnánk a költőket akik a verseikben trágár szavakat használtak.

2023. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17

Paracsolj:

Kinek nem inge, k*rvára nem veszi magára. Azt hiszed, ki tudod törölni a gondolkodást? A f*szt.

Mert nekem soha nem az lesz az első, kedves Hír TV, hogy ki kinek a f*szát sz*pja teli erőből. A f*szomat bele az ideológiákba. Én és mi vagyunk a jelen és a kib*szott jövő.


Én nem költészetről beszélek. Ha ez egy szimpla alkotás lenne, egy szavam se lenne hozzá. A baj az, hogy ez egy olyan tüntetésen hangzott el, ahol egy óriási jelentőségű közügyért mentek ki az emberek, és egyáltalán nem méltó ez a gyomorforgató, alpári stílus ehhez az ügyhöz. Én egy 22 éves ember vagyok, mondhatni egy generációba tartozok Lilivel, de eszem ágában nem lenne így megnyilvánulni egy színpadon. Ennek az égadta világon semmi előnye nem volt, csak hátránya.

2023. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Paracsolj:"


Tehát az egész versben volt 5-6db trágár szó.

Erre írtad azt, hogy "Nem 2-3 trágár szó volt benne, hanem telítve volt. ".

Valóbban nem 2-3 hanem 5-6. De ez még mindig nagyon messze van attól, hogy telítve legyen. Az a rengeteg minden amiről 1-1 ilyen között beszél az mintha nem is létezne.



" Ennek az égadta világon semmi előnye nem volt, csak hátránya."

Igen, mert ahelyett amit mondott mindenki arra figyel, hogy volt benne 5db trágár szó és e körül csinálnak egy hatalmas nagy felhajtást, hogy még véletlenül se figyeljen senki arra amiről beszélt.



" A baj az, hogy ez egy olyan tüntetésen hangzott el, ahol egy óriási jelentőségű közügyért mentek ki az emberek, és egyáltalán nem méltó ez a gyomorforgató, alpári stílus ehhez az ügyhöz. "


Tehát ha írnál egy verset amiével dobogós leszel egy versenyen és aminek a témája egyébként erősen kapcsolódik egy tüntetéshez ahova meghívnak téged, hogy olvasd fel azt a versedet amivel részt vettél a versenyen (feltehetően mert tetszett és megértették, felfogták a mondandóját) akkor te nemet mondanál.


Egyébként mindegy, hol adják elő a vers attól még vers marad. A benne lévő trágár részek idézetek, nyomatékosítások stb. Meg van a maga szerepe az egésznek és nem csak úgy légből kapott bosszankodás közben elkárogott trágárságok.


Ennél az ügynél és egyéb ügynél az nem méltó és gyomorforgató egyébként ahogyan a drágalátos kormányunk viselkedik.

2023. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!