Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-vel nem kellene még...

MZP-vel nem kellene még egyszer megpróbálni ?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés volt az előválasztás után az a fél év, amire mindenki megismerte a programot és magát az embert. Fél év az semmi....


Nem lenne illendő még egyszer megpróbálni vele?



2023. jan. 29. 18:37
A kérdező szavazást indított:
igen. MZP-vel 2026-ra
nem. Dobrev Klárival az árnyékkormánnyal
nem egy Momentum-féle koalícióban. Donáth Annával
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Vele? Soha többé!

Védje meg az önkormányzati választáson a polgármesteri tisztségét, ha tudja. Miniszterelnök-jelöltként soha, semmiképpen nem érdemes számításba venni.

2023. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Lehet inkább valaki más.
2023. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
74%
Én 2022-ben is MZP-re szavaztam és 2026-ban is rá akarok és fogok szavazni. Éljen a Mindenki Magyarországa Mozgalom! Vesszen az a tetves fidesz!
2023. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1@ ne haragudj, de egy fideszestől megértem hogy irtózik MZP-től, de egy ellenzékinek mi oka lenne rá?
2023. jan. 29. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
A trágyával etetett beszólása miatt nem szeretném.
2023. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha arekord bukta a cél megint akkor ingen.
2023. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

#1 vagyok.


Először én is azt hittem, ő lesz az ideális jelölt: nem köthető Gyurcsányhoz (mint Dobrev), nagycsaládos, keresztény, támadhatatlan ember.

Óriási csalódás volt, mennyi ökörséget összehordott a kampány során, amiket persze a túlsúlyban levő fidesz-média alaposan kiforgatva kiválóan felhasznált ellene.

De a kaput a nagyképűsége tett be. A megalázó veresége után két nappal olyat nyilatkozott, hogy szívesen találkozna Orbánnal, hogy tanácsokat adjon neki. Ja, a 12 éve miniszterelnökként dolgozó Orbán biztos nagyon kíváncsi lesz hatalmasat bukott ellenfele, egy kisvárosi polgármester tanácsaira. A másik pedig az direkt36 által készített cikk, amit a telex is átvett. Ez nyáron jelent meg, hónapokkal a választások után, és a vele együtt a kampányban dolgozók mondták el, milyen önfejű, allűrökkel teli ember.


Szóval összességében egy olyan ember, aki nagyon keveset tett le eddig az asztalra, de nagyon sokat képzel magáról. Ráadásul sok ostobaságot beszél össze-vissza, amiket könnyű ellene fordítani.


Hát nem!

Egy ilyen ember esélytelen! És ha netán ölébe pottyanna a hatalom, azzal se hiszem, hogy jól tudna bánni.


Én nem tartom korrektnek azt sem, hogy miközben a korrupció ellen beszél (ami önmagában jogos lenne), addig Amerikából pénzelték az MMM-et és azzal a jogi csavarral védte ezt ki, hogy az MMM nem párt. Mert ha az lenne, az tiltott kampányfinanszírozás lenne. Miközben teljesen egyértelmű, hogy az MMM célja az volt a kampányban, mint az ellenzéki összefogásban levő pártoknak: MZP váltsa le Orbánt. Szóval én attól tartok, még csak tisztább közélet sem lenne, ha ő kerülne hatalomra. Korrupt eszközökkel nem lehet tiszta közéletet létrehozni.

2023. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az erőszakos forradalmat kéne megpróbálni. Felakasztani pár fideszes politikust meg oligarchát, aztán sok probléma magától megoldódna.
2023. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most alapított pártot, úgyhogy van esélye felépíteni magát. Bár csodálkoznék, ha sikerülne neki.
2023. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Én mint vidéki ember, aki MZP szerint ostoba, és délelőtt 10-kor már részeg, köszönöm nem szeretném azt az ürgét sehol, semmilyen formában viszont látni. Lehet, hogy magánemberként jó arc a pali, és disznóvágáson jól elbeszélgetnék vele, de min.elnök jelöltnek semmiképp!
2023. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!