Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Szili Katalin...

Mit gondoltok Szili Katalin új pártjáról, a Szociális Unióról?

Figyelt kérdés
szerintetek sikeres lehet? lehet, hogy átveszi az MSZP szerepét a baloldalon?
2010. okt. 4. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
ki az a szili katalin?
2010. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Megy a darálóba.
2010. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Próbálkozik szegényke...
2010. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Már nem azért, de, ha akkor jó volt neki az Maszop, amikor a tavasszal felvette a baranyai listájára és bejutott a parlamentbe, akkor most miért nem jó? Nem tavasz óta romlott el a párt szerintem. Előtte is sok konfliktusa volt a párton belül. Benne is megvan az a tipikus haszonleső szoci tempó.
2010. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom szerintem nem lesz ezzel a párttal semmi, de abban is biztos vagyok hogy az MSZP is lejáratta egy jó hosszú időre a baloldalt. Őszintén szólva a legjobb most már az lenne, ha kialakulni egy teljesen új, fiatalosabb lendületű úgymond "szociáldemokrata" jellegű párt, ami regenerálni és korszerűsíteni tudná az egész baloldali ideológiát, mert jelenleg az MSZP teljesen lenullázta. Azt gondoltam, hogy az LMP erre esélyes lehet, de egyelőre nem igen látom ennek a lehetőségét.
2010. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztelem Szili Katalint.


Mert: Ő volt aki a trianoni emléknapra eljött. Más. Nem akarta követni amit ez a cionoista mszp csinál. Viszont a bal oldaliságát már nem szeretem. De ettől függetlenül tisztelem és örülök hogy kilépett. ok sikert az új élethééz.


Egy fideszes.

2010. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Micsoda? szovjet únió?
2010. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Pénz lenyúlásról szól az egész!


Találj ki egy hangzatos nevet, alapíts rá pártot és majd megtudod.


Egyébként Szili az én szememben gerinc műtött ember lett, mert sz@rba hagyta az MSzP-t. Ha tudott a süllyedésről, akkor meg előjött a "patkány szindróma". Aki megunta a politikai csatározásokat az már többé nem lesz sikeres.

2010. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jobbikosok meg nem gúnyolódjanak hogy szovjetúnió elvégre mindenki megérdemel egy esélyt (ezt ti mondtátok a jobbikról)
2010. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!