Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tőkés Lászlóról...

Mit gondoltok Tőkés Lászlóról -a 89-es esményekben való szerepéről, - mint politikusról, - mint - lelkészől/püpökről és magánemberről (itt most a válására és a felesége nyilatkozataira gondolok)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 01:30
 1/6 Heckler ***** válasza:
Azt, hogy a sajtónak köszönhetően lassan már olyan, mint egy celeb. Ahelyett, hogy a politikai szerepvállalásáról vagy a komcsik elleni harcáról szólna a dolog, többet lehet olvasni a magánéletéről, amihez meg már megint semmi köze nincs senkinek.
2011. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szimpatikus egyáltalán, az a véleményem róla, hogy egy karrier-hajhász szélkakas, aki túl sűrűn cserélgeti a véleményét a hírnév/karrier érdekében. Ennek az áldozata a családja is, és ennek következtében jutott oda, ahol most van.

Nem nevezném politikusnak, csak szélkakas - én nagyon sokat csalódtam benne '89 óta.

2011. nov. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

89-ben még az erdélyi magyarok érdekeiért szállt síkra.

Amióta viszont Orbán puszipajtása lett,őt is csak a hatalom érdekli,és megosztja az erdélyi magyarságot.

A magánélete valóban nem tartozna senkire. De egy vezető politikus,aki ráadásul református püspök,ne tartson szeretőt.

2011. nov. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heckler válasza!


Ezt te se gondolod komolyan remélem. A politikus közszereplő ami azt jelenti hogy többet kell kiállnia mint egy civilnek.


Tőkés nem a morál bajnoka, ha komolyan gondolná a család szentségét nem csalta volna a feleségét.

2011. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Heckler ***** válasza:
Nem mondtam, hogy a morál bajnoka. Engem az érdekel, hogy amikor felszólal az EU parlamentben, akkor mit mond, és nem az, hogy a Blikk szerint milyen a magánélete. Clintont meg lesz*pta Lewinski, na és akkor mi van? Totál semmi köze semmihez.
2011. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólónak igazat adok, a magánélete ezen része nem tartozik senkire, de mint befolyással bírót igy befolyásolhatnak ez kitétel.

De az illetőt régebbről ismerve nem tudok olyat mondani hogy hozzáértő, vagy hogy becsületes, vagy hogy megbecsült tagja a társadalmának, mert egyikre sem szolgált rá.

a legtöbb öt ismerő szintén osztotta a véleményemet, és az atyha i lakók sem szivesn ismerik el hogy onnan indult.

2011. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!