Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen egy feminizmus ellenes,...

Milyen egy feminizmus ellenes,keresztény-konzervatív nő?

Figyelt kérdés
Mármint önmagát kevesebbnek tartja egy férfinál, és a szülésben látja az egyedüli terveit? De most komolyan nem rosszból,de sose értettem

2023. febr. 10. 09:17
1 2 3
 1/26 D-Mano ***** válasza:
19%
Nem vagyok nő, de szerintem ebben a világban, amikor egyre kevésbé vannak férfiak és nők társadalmi szempontból, hanem mindenki egyre inkább csak egyenproli, a fő különbség az lehet, hogy az anti-feminista nő nem harcol többletjogokért és nem férfigyűlölő, mint a feministák.
2023. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
15%
Álnaív kérdés. A feminista szekta szerint alacsonyabbrendű, aki nem ért egyet a férfiak kollektív démonizálásával és az aninatalista szólamok kántálásával a közösségi médiában. Készséggel elhiszem, hogy lehet boldog egy nő férfi és/vagy gyerek(ek) nélkül, de az nem annak a jele, hogy ellenük fanatizáló csoportokban érzi jól magát.
2023. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok alapján tényleg egyre több az egyenproli.
2023. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem ért egyet, az proli. Meg akkor már soviniszta rasszista antiszemita homofób transzfób zsírfób zaklató náci is, hogy teljes legyen a lista.
2023. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Igen kérdező. Mindenki, aki nem tartja magát egyenlőnek a férfiakkal, az nem feminista. Akar felsőbbrendűbbnek, akár alsóbbrendűnek tartja magát náluk. Az antifeminista nő kb az amit leírtál. Alsóbbrendűnek tartja magát, azt gondolja, hogy MINDEN nő feladata a gyerekszülés és házvezetés lenne, az a nő aki karriert épít, az valami sátáni ringyó, stb.
2023. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket ti gondoljátok, hogy gondolják rólatok. :D
2023. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Meghunyászkodó, a férjétől vár el mindent, depressziós alkoholista a 4 gyerek miatt, elmaradott gondolkodású.


Pont az ilyen nők ébrednek rá 50 évesen hogy kb tenyészkancának használják őket meg mosógépnek.

2023. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont, olyan, amilyennek leírtad, kérdező. Ismerek ilyet. A nő azon a véleményen van, hogy mindenben alá kell vetnie magát a férjének. Amellett, hogy 8 órában dolgozik, 100%-ban a saját feladatának tekinti az 5 gyerekének a nevelését, valamint a házimunkát, amit a férfi jól ki is használ.


Egyébként nekem nincs problémám ezzel. Ha ő boldog, akkor lelke rajta. Én biztos nem viselném el, de ő meg valószínűleg nem lenne képes rá, hogy hozzám hasonlóan teljesen önállóan, külső segítség és folyamatos útmutatás nélkül menedzselje az életét. Fenimistaként nekem a hátam is borsódzik egy olyan élettől, amit az említett nő él, DE úgy vélem, hogy teljesen és tökéletesen megvan hozzá a joga. Ő sem pofázik bele az én életmbe, én sem az övébe.

2023. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Legtöbbször buzgó valláskárosult. Gyűlöl mindent és mindenkit.
2023. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon durva ez a feminista fekete-fehér gondolkodás. A válaszok bizonyítjak a szektás tüneteket. A saját csoportjukat tökéletesnek es felsőbbrendűnek, a másikat szélsőségesen rossznak látják.
2023. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!