Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosok a fasizmus...

A Mi Hazánkosok a fasizmus melyik definìcòját fogadják el?

Figyelt kérdés
Forrással megjelölve, ha lehet.

2023. febr. 12. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

"A fasizmus a politikai erőszak, a háború és a gyarmatosítás eszközeivel keresi a nemzeti megújulást és álláspontja szerint a felsőbbrendű népeknek, „fajoknak” életteret kell szerezniük a gyengébbekkel és alsóbbrendűekkel szemben."

2023. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
ez nem provokatív, de mikor érveket írok az igen... szánalmas ez a GYK
2023. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy bárki is tudja, mi az a fasizmus. Amúgy is változó rendszer volt. Sok jellemzője lehet, rá lehet húzni bármire. Ha valaki csúnyán néz rád, rá lehet mondani, hogy fasiszta. Nem tudom, hogy jönnek ide az MH-sok. Máskor meg nácizzák őket. Ja, meg a Fideszt is.
2023. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:
42%
Lesz💩rom a fasizmus definícióit. Én keresztény és hazaszerető vagyok, nem pedig ember-/idegengyűlölő. Épp ezért vagyok Mi Hazánk-os. Amúgy sem bírom a fasizmus egyik ágát sem.
2023. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Orbán lenne fasiszta, ha nem egy gyenge, szar kis ország élén lenne. Így csak miniputyin.
2023. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ùgy tűnik a Mi Hazánkosokat már egy nyitott kérdés is provokálja.
2023. febr. 12. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
Senki sem kíváncsi rá, hogy szalon nazik mit fogadnak el. Nektek csitu van.
2023. febr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!