Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért menekítette haza és...

Miért menekítette haza és mentette meg az igazi felelősségrevonás alól a Fidesz kormány Kaleta Gábort, a pedofilbárót?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem értem. Mégis mi volt a fidesznek az érdeke ebben? Ugyanis a leg passzívabb, legkevesebb energiával és médiavisszhanggal járó "cselekedet" az lett volna, hogy egyszerűen nem tesznek semmit és hagyják, hogy a spanyol rendőrség tegye a dolgát és lecsukják, ahogyan az eredetileg lett is volna.


Esetleg kaleta tudta valamivel zsarolni a fideszt, hogy ha nem menekítik meg, akkor kitálal valamiről, amiről tudott? (Az ugyanis köztudomású, hogy a fidesz tele van zsarolható politikusokkal, mert ez Orbán kifejezett érdeke)


Azt sem hiszem, hogy Kaletának lett volna annyi pénze, amivel meg tudott vesztegetni valakit a fideszből, ugyanis akinek akkora hatalma van, hogy egy ilyen ügyet ilyen profin elsimítson, (mint ahogy Kaleta Gábort is kimentették 540 ezer ft-os kis "bírsággal" amit a farzsebéből röhögve kifizetett és még ezellen fellebbezhetett is), annak bőven van akkora hatalma ahhoz is, hogy sokkal több pénzt csináljon magának a hatalom útján, mint amit egy perui nagykövet elő tud élete során teremteni (hacsak nem a 19000 pedofil képpel profin kereskedett és mégis volt annyi pénze, amivel rá tudott venni egy nagyhatalmú fideszes politikust, hogy mentsék az irháját és ennyivel megússza).


A fidesznek nem jött jól a választások előtt ez a téma (bár látszólag nem számított, mert ígyis 2/3-addal nyertek végül, bár ezt előre ők sem tudták) így csak az a logikus, hogy valamit nagyon le kellett tudnia tennie Kaletának az asztalra, hogy ezt így ilyen profin összehozzák, vagy pénz, vagy zsarolás formájában.


Mi lehet az igazság?



2023. febr. 20. 21:07
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
17%
#4: Történelmi eseményeket hasonlítasz össze egy lezárt rendőrségi üggyel, te szerencsétlen? (...és én vagyok az idióta...) Atyaúristen... :D
2023. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
85%

Olyan vicces (inkább szánalmas) ahogy erőlködsz, hogy mentsd az egódat, pedig már teljesen beégtél és láthatóan mások is így gondolják.


A napjaink eseményei alkotják a történelmet a jövőben. Úgy ahogy tanulunk most a Goebbelsi propagandáról, úgy lehet tanulni majd 50-60 év múlva arról, hogy Magyarország történetének legkorruptabb kormánya miket csinált, mint például azt is, hogy egy pedofil bűnelkövetőt is képesek voltak a magyarságra szabadítani.


Természetesen remélem arról is tanulni fognak, hogy olyan idióták mint te, hogyan felelnek meg birka módjára annak az elvárásnak, amit a kormány szeretne, azaz ingyen és bérmentve tolják a full hülyeséget és hülyézik le azokat, akik meg normálisan látják a dolgokat.


Tehát megint sikerült belekötnöd egy olyan valamibe, ami már megint nem állja meg a helyét és a Dunning-kruger hatás áldozataként mást hinni hülyének, amikor valójában te vagy az. Én ezen nem nevetnék a helyedben, mert gáz.

2023. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Alexa1800 válasza:
85%

Amúgy valaki érti, hogy mi a lótúróért védenek egyesek egy pedofil bűnözőt úgy ráadásul, hogy a fidesz ezért még egy zsák krumplit sem oszt nekik érte? :D


Mert ha legalább adnának ezért valamit (de semmit sem adnak) akkor még talán meg lehetne érteni... (bár akkor is végtelenül gerinctelen dolog lenne szerintem, de ezt most tegyük félre), de lófingot sem kapnak érte :D


Amit meg a kérdező írt a 26-os válaszban, azzal teljesen egyetértek. Nem az lenne gond, ha valaki fideszes (bár én ezt sem értem már manapság, hogy hogy lehetnek még fideszesek ilyen sokan ráadásul..) hanem azzal, hogy egyértelmű dolgokban is állást foglalnak a fidesz javára, amiben a fidesz egyértelműen rosszat tett, objektív szempontok alapján, amiket már kifejtett a kérdező is, meg más válaszadók is.

2023. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%
#34 Mutasd már meg ki is védett itt pedofilt a ballibeken kívül!
2023. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
86%
Szegény 34-es annyira azt sem tudja, hogy hol van, hogy már önmagával beszélget :D
2023. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
54%
#35 Akkor gyengébbek kedvéért segítek: azóta törölték a 34-es választ amire reagáltam.
2023. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
75%

Persze persze, valahogy az sem zavar, hogy a 33-as is ezt jegyezte meg. (Meg még jópáran itt, de ez sem zavar :D)


De miért is zavarna, ha a pedofil bűnelkövetés sem zavar, mert úgy nyilatkozol róla, mintha valami teljesen természetes, helyénvaló dolog lenne?


De persze, itt rajtad kívül mindenki más gyenge, egyedül te vagy helikopter :D

2023. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Nem épp erre számítottam, amikor feltettem ezt a kérdést, de ezt a haláltusát jó nézni :D Pattogtatok még kukoricát.
2023. febr. 22. 22:05
 39/58 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező: Pedig ezt hidd el önmagának csinálja.. Elfogult, elvakult, habzó szájú fideszessel a legviccesebb vitatkozni, elég csak szembesíteni a saját ellentmondásos hülyeségükkel, esetenként egy-egy tényt bemondani és egyből megborulnak érzelmileg, mint egy régi Hajdu mosógép amibe súlyzókészletet raksz :D
2023. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
54%
#37, 39 te most kivel, kinek beszélsz és miről?
2023. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!