Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vállal elég gyereket...

Miért nem vállal elég gyereket a magyar? Mi a probléma amikor szanaszét támogatja a családokat és a gyerekvállalást a kormány?

Figyelt kérdés
Sehol a világon nem támogatják jobban a családokat mint itt. Akkor mégis mi a baja a sok fiatalnak?

2023. febr. 21. 20:55
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk nem értem az itteni hozzászólókat. Minden miatt nyavalyognak, hogy nincs megfelelő életszínvonal, nem tudnak mindent megvenni a gyereknek. Száz éve ennél sokkal rosszabb körülmények voltak, mégis fel tudták nevelni a gyerekeiket.
2023. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
89%

33: száz éve nem volt hatékony fogamzásgátlás, illetve az abortusz is tiltott volt, vagyis nem volt választásuk az embereknek, nem tudták elkerülni a teherbeesést, és meg kellett szülni a gyereket, egészen más helyzet volt


Ez a kérdés arról szól, hogy ha van választása az embereknek, akkor mit tesznek.

2023. febr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
31%
Mert olyan barbár emberek elnek itt, hogy ezzel az erővel majmok közé is szülhetnék.
2023. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
82%
100 éve iskolábe se volt kötelező 18 éves korig járni, megvolt a 4 elemi, és a gyerek mehetett a rucákat terelgetni.
2023. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 árokpart ***** válasza:
94%
32-es Csakhogy 100 évvel ezelőtt gyermekvédelem mint intézményrendszer sem volt, legalábbis a szó mai értelmében. Már az egyik előző hozzászólásomban leírtam, hogy a mai gyermekvédelmi törvényeknek szülőként nagyon nehéz megfelelni, mert minden a gyermekkel kapcsolatos problémát nagyon szigorúan veszik és nagyon gyorsan elvehetik a gyermeket. Manapság már csakis a nagyon jó egzisztenciával rendelkező embereknek van lehetőségük a gyermeknevelésre. Az előző hozzászólásomnál szinte mindenki lepontozott, pedig nem kifogásként írtam, hanem tényleg ez a valóság. Bárki megnézhet hivatalos gyermekelhelyezési eseteket akár az Interneten akár a gyermekvédelmi szervek honlapján, de akár a a gyámügynél személyesen, sőt szívesen is adnak felvilágosítást bárkinek a gyermekvállalás előtt. Nagyon szigorodtak a gyermeknevelésre, a gyermekek biztonságos felnövekedésének védelmét biztosított jogszabályok a 2010-es évek eleje óta.
2023. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Tessek. Ennyit sikerult elerni. En mondtam az elejen hogy ez lesz.

2023. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
72%
Ja es ezutan meg kevesebb gyerek lesz csak szolok.
2023. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
90%
35-ös vagyok, '88-ban születtem amikor én voltam gyerek, még lazán belefért, hogy toldott-foldott ruhába menjen valaki suliba, mobilteló se volt még. Ma már a távoktatás miatt számítógép is kell a családba. Nem is egy akár.
2023. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
71%
39, hogyne lett volna mobilteló, idősebb vagyok nálad, de még mi is chateltünk már telefonon suliban 2002-ben.
2023. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
95%
Minek? Régen rossz ha valaki csak a pénzért vállal gyereket.
2023. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!