Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok realitást abban, hogy...

Láttok realitást abban, hogy Magyarországon puccsal megdöntsék a jelenlegi kormányt?

Figyelt kérdés
Mert ugye nyiltan az EU és a Nato ellen szólalnak fel egyre többször, ami ugye sokaknak nem tetszik. Nem egy meghatározó ország vagyunk, de lehetséges hogy Ukrajnához hasonlóan itt is külföldi beavatkozás segítségével megdöntsék a Fidesz regnálását?

2023. febr. 23. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, látok rá esélyt
Nem tartom valószínűnek
Talán
31 szavazat
1 2 3
 1/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
82%
Nem, ahhoz kéne, hogy legyen egy támogatott ellenzék.
2023. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%

Külföldi intervenció nélkül a balliberálisok többé nem juthatnak hatalomra Magyarországon.


Szerintem elképzelhető, hogy a háttérben ilyesmiben mesterkednek.

2023. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

"Mert ugye nyiltan az EU és a Nato ellen szólalnak fel egyre többször, ami ugye sokaknak nem tetszik."

Tehát szerinted az, hogy bizonyos kérdésekben nem értünk egyet az EU, vagy a NATO fősodrával, ok arra, hogy a 2/3-dal megválasztott demokratikus kormány ellen puccsot hajtsanak végre? Kik? Milyen alapon? ...és főképp mit szólna ehhez a demokratikus értékeket oly' fontosnak tartó EU, vagy az USA?

2023. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
És kit ültetnének a bábkormány élére?
2023. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Szép is lenne, egy budapest-majdan USA ármánykodással megdöntené erőszakosan a kormányt, és az új választásokon 4/5-del nyerne a fidesz.
2023. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Magyarországon az emberekkel van a gond. Puccsolhatod a kormányt de pár éven belül újra kibaszna saját magával a nép és megválasztana egy másik Fidesz színvonalú pártot.

Az embereknek nincs igénye bármi jobbra. Ugyanazokat a poszt komcsi embereket tartjuk bent a parlamentben 30 éve és lehet választani két szar között.

2023. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
3: Én csak kijelentettem egy tényt, nem foglaltam állást hogy rendben van-e vagy sem. Nem kell kérdőre vonni, én tettem fel a kérdést :D
2023. febr. 23. 20:39
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Gyurcsány szerintem szívesen átvenné a kormányrudat egy CIA szervezte puccs után.


Az agyhalott balliberálisok meg tapsolnának a magyar nép elnyomásának.

2023. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
#4: Akik jelenleg az árnyékban bujkálnak... :)
2023. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
6: Nálad a jobb fogalma mit takar? Amit az USA és Nyugat-Európa zöme képvisel az lenne a jobb? Dehát pont az ő hibáikat kritizálja a jobboldali média, sokszor nem alaptalanul. Ezek szerint akkor az se jobb. Lényegében fogalmunk sincs mi az hogy jobb. Kisebb rossz, így már elfogadhatóbb.
2023. febr. 23. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!