Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne támogatni úgy...

Hogyan lehetne támogatni úgy a gyerekvállalást hogy a "jobb" családok vállaljanak gyereket?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 07:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
95%
Aha, aki nem elég értelmes. Biztos ezért megy el ebből az országból az összes "hülye".😂
2023. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
7%

"multis pénzügyi karrierem van, már 10. éve."


Ahha, biztos.

😁😁😁😁

A segélyen tengődés nem minősül pénzügyi karriernek.



Imádom egyébként, hogy az állítólag Nyugatra vándorolt krém összes tagja itt a gyakorin tobzódik 10-20 év távollét után is 😂😂😂

2023. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell érteni "jobb" család alatt?

1.Jól szituált, tehetős családot? Nekik eleve van elég pénzük mindenre és megvan mindenük. Ha és amikor akarnak, vállalnak.

2.Az értelmiségi, de szinte a nulláról induló családokat? Ők előbb próbálnak karriert csinálni, ami nem csak a pénzről szól, de azért számítanak rá, hogy a fejlődésükkel a fizetésük is egyre jobb lesz. Ez éveket jelent.

3.Az értelmesebb kékgalléros párok szintén, előbb igyekeznek felépíteni egy szakmai múltat, sok éves gyakorlatot, az ezzel járó egzisztenciát, ami ugyanúgy sok év.

4.A vállalkozók? Akik most még kicsik, vagy most kezdik, nekik is évekbe telik, amíg felépítik a brandet, nevet szereznek a szakmában, ez is sok idő és a gyerekvállalás a vállalkozás első 5-10 évben még nem opció. Feltéve, ha egy átlagos, piacról élő, organikusan fejlődő vállalkozásról van szó.

2023. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 hypno ***** válasza:
85%

#22


Miért, ide csak a csórók és vesztesek járhatnak?

Nem mindenki olyan mint te.

2023. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
73%
#22 Na-na. Itt csak tündérek, hercegnők, norvég cserediákok, svájci bicsák és ősmagyar nomádok vannak.
2023. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

"Miért, ide csak a csórók és vesztesek járhatnak?"


Tanulj meg szöveget értelmezni és akkor olyan lehetsz, mint én.

2023. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
21%
"az állásinterjún nem a top kérdés" Ilyet konkrétan illegális kérdezni.
2023. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
22%

27-es vagyok, nem másolta be az egészet:


"az állásinterjún nem a top kérdés, hogy akar gyereket, ha meg van gyerek ki vigyáz rá ha beteg lesz"

2023. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
14%
Na ezért tartunk itt, ahol. Lol
2023. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
85%
22es, attól, hogy fétised van irántunk, igenis vagyunk páran, akiket 10 év távollét után is zavar az, ami otthon van. Mi sem vagyunk különbek, mint a kárpátaljaiak, vagy az erdélyiek, vagy az új, vagy felvidékiek, ugyanúgy van jogunk beleszólni, abba, ami otthon történik, ráadásúl én 30 évet leéltem abban az országban, mert az az otthonom. Elhiszem, hogy nem hiszed el, amiket irunk, jogod van hozzá, de ettől igaz. Otthon semennyire sem tudtam úgy érvényesülni, mint itt, ha kell, aláriom, hogy hülye voltam ahhoz az országhoz, ha kell, aláirom, hogy tehetségtelen vagyok. Csak az fáj sokunknak, hogy külföldre kell jöjjünk ahhoz, hogy a mi tehetségtelenségünket is értékelje valaki és esélyt adjon.
2023. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!