Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés anyának lenni?Mit...

Milyen érzés anyának lenni?Mit érzel a gyermeked iránt?Jobb az életed azóta,hogy ő van?

Figyelt kérdés
Egyszer én is nagyon szeretnék anya lenni,de az még messze van,még csak 18 vagyok.De anyukák véleményére lennék kíváncsi.

2022. ápr. 23. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Fárasztó. Nem kifizetődő. Szeretetet. Nem jobb.
2022. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Fantasztikus. Szeretem őket.Igen
2022. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Csodálatos érzés. Nagyon kimerítő tud lenni sokszor. 😅

Elmondhatatlan feltétel nélküli szeretet érzek 😀

Az életem sokkal jobb ,színesebb ,minőségibb mióta vannak ❤️

Nem véletlen az ,hogy szeretnénk még egyet. 🙈☺️

2022. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Leírhatatlan érzés és leírhatatlan szeretetet érzek a gyermekem iránt. Néha nagyon nagyon fárasztó és nagyon sokszor próbára van téve az idegrendszerem :D Nekem így sokkal jobb és minőségibb lett az életem, de több gyereket nem szeretnék, elég nekem ő egyedül :D
2022. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
18 voltam mikor a fiam szültem, csináltam mert ez volt a dolgom, szeretem a gyerekeimet, de nagy csodának most érzem 40+osan itt a 3 évessel, fiatalon nem éreztem milyen nagy csoda egy gyerek.
2022. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó anyának lenni,de örülök hogy előtte ki tudtam élni magamat, máskülönben ha 18 evesen szültem volna akkor most nem csodának élném meg hanem azon filóznék, hogy mi lenne ha nem szültem volna meg 18 évesen.
2022. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyjából ugyanazt érzem, mint a 4es válaszoló. Teljesebb lett az életem, nagyon szeretem és büszke vagyok rá mikor naprol napra fejlődik, okosodik. De úgy érzem elég egy, kettő már túl fárasztó lenne nekem, és szeretek dolgozni nem szívesen maradnék újra itthon egy picivel.
2022. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Ezen az oldalon nem nagyon fogsz valós, reális válaszokat kapni. Nagyrészt Csak a vattacukorfelhőt fogod olvasni, amilyennek az anyaság be van állítva. A rengeteg negatívumot a legtöbben úgy látszik nem merik felvállalni, leírni.

Az első hozzászólót leszámítva.

2022. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Leírhatatlan, korábban elképzelhetetlen szeretet.

A terhesség és a szülés, születés a legszebb időszak, élmény.

Minden nap egy csoda, ahogy látom fejlődni, okoskodni.

Összeségében azzal tudom leírni, hogy kiteljesedett az élet, pedig előtte se éreztem, hogy valami hiányzik. De így összehasonlítva, ami előtte volt - pedig jó, tartalmas életem volt - semmit se ért.

2022. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt tudtam, gondoltam eddig is, hogy az anyaságnak van bizony egy fárasztó oldala is. De sokkal több benne a jó, mint a "rossz".
2022. ápr. 24. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!