Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobboldali szerint mi...

Egy jobboldali szerint mi számít homofóbiának?

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Amit a Fidesz annak mond.
2023. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Ami egy skizofrén számára skizofréniának számít: SEMMI. A pszichológiai problémák jelentős része onnan ismerszik meg, hogy nem társul betegségtudattal.


Ők is teljesen normálisnak gondolják az állapotukat, és el nem tudják képzelni, hogy vagyunk milliószámra full heteró emberek, akik nem a melegekkel kelünk és fekszünk és nem amerikai draq-queeneket nézegetünk naphosszat a youtube-on.


Nem értik, mi a fura abban, hogy többet foglalkoznak a melegekkel, mint azok egymással - és nekünk miért fura, hogy nekik a kedvenc elfoglaltságuk más férfiak ánuszában turkálni, nincs-e ott egy kuki véletlenül... :-)))

2023. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Semmi. A jobboldaliak szerint mindenki aki nem homofób az már egy kicsikét búzi. Ők tényleg azt hiszik, hogy nyugaton azért elfogadóak az emberek mert


1. Félnek felvállalni a homofóbiájukat


2. Már mind bemelegedtek kicsit a netflixtől.

2023. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan azt gondoljátok, hogy minden jobboldali homofób? Ezzel semmivel se vagytok különbek, mint akik általánosításban azt mondják, hogy minden b*zi ny*morék. Ez a baj ezzel az országgal, hogy mindkét oldal felől csak az utálkozás és a gyűlölködés megy összefogás helyett. Ilyen gondolkodásmóddal semmivel sem vagytok jobbak, mint az általatok utált jobberek és fideszesek.
2023. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
#4 Nem találkoztam még olyan jobboldalival, aki ne úgy gondolkodott ovlna, mint ahogyan a hármas válaszomban kifejtettem. Persze itt most csak a magyar jobboldalról tudok niylatkozni, ami ma már csak a Fidesz meg a Mi Hazánk, egyik rosszabb mint a másik.
2023. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Semmi. A buzulást minden normális ember elítéli és üldözi.
2023. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
#6 Na ugye megmondtam? (2-es vagyok) :-))))
2023. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
#7 Én is. :D
2023. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

jobboldali vagyok(nem fideszes,fidesz egy áljobboldali párt)


a homofóbia az,mikor nyíltan szidod az adott személyt nemi hovatartozás miatt,a fizikai erőszakról ne is beszéljünk.


számomra az még nem homofóbia,ha az lmbtq val ellentétes a véleményed,és ezt kúltúrált módon közlöd/leírod.


amíg nincs erőszakosság,ócsárolás,szidás stb. addig nem látom homofobiának, maximum a homofóbia előkapujában van,ahonnan egy kis lépés van,hogy azzá váljon

2023. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A homoszexualitás természetellenes. Szemben áll a természet törvényeivel, melynek alapja az élet továbbadása.

Sokféle betegség van. A homoszexualitás is az. Üldözni senkit sem szabadna.

Ma ott tartunk, hogy a homoszexuális kisebbség terrorizálja, megbélyegzi a normális többséget.

Pl. azzal, hogy homofób. Ez nem fóbia, hanem abszolút természetes idegenkedés, elutasítás. Ha ez undorig fajul, az a kitárulkozó, gusztustalan, perverz, erőszakos, tolakodó viselkedésük miatt lehetséges.

A gyerekeink pedig tiltott zóna!

2023. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!