Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Horthy...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek Horthy Miklós politikájról, szerepéről?

Figyelt kérdés

#Horthy Miklós politikájáról vélemények
2023. márc. 15. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Utólag inkább pozitív
Utólag inkább negatív
Vegyes, vitatott. Nehezen megallapithato
Egyéb, leirom
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Erős volt a külpolitikai nyomás, fenyegetés érte a családját is.

Szerintem kb. mindenki ezt tette volna a helyében, én nem tudom hibáztatni érte.

Amúgy próbálkozott, küzdött azért, hogy ne álljunk a rossz oldalra de a magyar vezetőség sajna akkor is csak por volt a szerkezetben.

2023. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Vitathatatlanul a 20. század legnagyobb magyarja (mondjuk a konkurencia nem túl erős, ez tény). Trianon és a gazdasági válság után kihúzta az országot a szarból, visszaadta a magyar nemzet önbecsülését, és részleges revíziót ért el - az már nem rajta múlt, hogy ez ideiglenesnek bizonyult.
2023. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először egy hajót süllyesztett el, majd egy országot egy határ revizionálási betegségben. Milyen tengerésztiszt az, aki nyugodtan ette az emigráció kaviáros kenyerét, miközben az emberei, rokonaink, kollégáink az orosz munkatáborokban nyomorogtak? Ja tudta hogy a várt átok nem fog. Üdv!
jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!