Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan rossz volt...

Tényleg olyan rossz volt Gyurcsány alatt és tényleg nagy jólét van Orbán alatt?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok a szerencsétlen, hogy nem értem, miért kell rettegni a Gyurcsánytól?

2023. márc. 19. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Orbán alatt sincs jólét de gyurcsány alatt nekem rosszabb volt.

Senki sem fog olyanra szavazni ami rosszabb mint ami most van.

Attól hogy a b.zik házasodhatnának ha gyurcsány vagy a neje lenne a miniszterelnök nekem nem lenne jobb, de ha többkulcsos szja lenne akkor sokan rosszabbul járnánk.

2023. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet nem is tévedtek. Kerestem 5 számjegyű összeget anno, és a kistesómnak tudtam venni egy vadász szeletet, mert azt szerette, akkor már boldog volt. Turiból öltözködtünk, ladánk volt, kereklámpás, és semmi más. Most 10x annyit keresek, és csak vezetgélek a városban, 2 autónk van, minden szobában laptop, TV, számítógép, van pénzem rendelni ha muszáj, és tele van a hűtőm. Hogy a fenébe ne élnék jobban. Persze külföldi nyaralás nincs, nem iszok, nincs cigi, és alapjában véve nem szóróm a pénzt, de akkor sem szórtam. Ma sokkal könnyebb pénzt keresni, sokkal több a lehetőség, nem csak a fidesz miatt, hanem mert így alakult a világ, a globális fejlődés. Tehát a kormánytól függetlenül is jobban élnénk. De tény, hogy Gyurcsány alatt még mutatóban sem nőttek a számok. Nem kéri senki, mert sokaknak szar emlékei vannak, és az jut eszünkbe, milyen nyomorúságosan éltünk a mai helyzetünkhöz képest. Legalábbis nálam ez van.
2023. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Az a legszebb az egeszben h az orszag jolete (gazdasagilag) egyiktol se fugg, sokkal inkabb a vilaggazdasag befolyasolja.


Amiben az Orban rendszer jobb az a marketing meg a lopas, sokkal hatekonyabbak.

2023. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Én is azt tudom elmondta, amit a 12-es.

Gyurcsány alatt egy nagy szar volt.

A városban egy étterem alig tudott elmenni, most még 5 étterem van és nem férsz be.

Most jobb Orbán alatt.

2023. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem sírom vissza gyurcsányt.
2023. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!