Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton jó miniszterelnö...

Gulyás Márton jó miniszterelnök lehetne?

Figyelt kérdés
Bár fiatal konzervatív, keresztény, fehér, heteroszexuális férfi vagyok, borzasztóan taszít a Fidesz, a Mi hazánk és a hagyományosan jobboldali magyar pártok. 2014-ben a Fideszre, 18-ban a Jobbikra szavaztam, legutóbb MZP-re is leadtam a voksom a változás reményében. Jelenleg Gulyás Mártont tartom az egyik legtisztességesebb, legkorrektebb, legértelmesebb közéleti karakternek (Vona Gáborral és Puzsérral egyetemben, bár utóbbit elnökként nem tudnám elképzelni). Lehetne ő Magyarország következő miniszterelnöke 8-12 év múlva, aki elhozná a változást? Túlzottan baloldali, kommunista lenne? Mi a véleményetek?

2023. márc. 21. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Neked el kellene menni az országból.
2023. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

A mostani hazaáruló gccinél bárki jobb lenne. Gulyás Mártonban pedig ott a tisztesség, a hazájáért való tenniakarás, a jövőkép és a tehetség.

Épp nekünk való lenne!

2023. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Vigyed akkor haza.
2023. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem is lesz soha.
2023. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Nincs egy normális érzelmi megnyílvánulása sem, csak a szokásos pofázásait mondja, azt is szenvtelenül. Ha valaki kérdez tőle, akkor a válasza pofátlanságot mutat.

Ha ez kell, "ez" a minta a magyarnak, akkor nyugodtan legyen miniszterelnök.

2023. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Én Donáth Annának adnék egy esélyt.
2023. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem, hogy vannak ilyen ambíciói, de egyébként szerintem képes lenne ellátni a feladatot. A kommunistától távol áll, a szabad piacgazdaság megmaradna szerintem az ő vezetése alatt is.

Ami biztos, hogy a műsorai színvonalasak. Én akkor lepődtem meg, amikor a NATO főtitkára interjút adott neki. Ez akárhogy is vesszük, egy nagy dolog és egy nagyon komoly elismerés.

2023. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, ő túlságosan is idealista és vaskalapos a maga módján, amit viszont tudok értékelni, mert 1. Nem rejti véka, alá nem sunnyogja el a politikai elköteleződését, mint a jobboldaliak szokták. 2. Ennek köszönhető, hogy keményen beleáll mindenkibe, mint újságíró.


Mindenesetre miniszterelnöknek szerintem nem lenne jó (bár lehet rosszabb se lenne, mint az eddigiek), de nincsenek is ilyen ambíciói szóval ez nem probléma.

2023. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem is értem, hogy ez egyáltalán hogy merül fel.
2023. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

"...fiatal konzervatív, keresztény, fehér, heteroszexuális férfi vagyok, borzasztóan taszít a Fidesz..." Mondod te.

"...ott marad egy rémisztő képződmény középen: ezek a fehér, keresztény, heteroszexuális férfiak – meg azért nők is vannak közöttük." Mondja Nidermüller Péter (DK).

Tehát téged nem ez a vén madárijesztő taszít, hanem a Fidesz, amely pont téged képvisel. Hogy is fogalmazzak finoman? Felettébb szokatlan... :)

Gulyás Mártontól csak annyit, hogy nincs semmilyen iskolai végzettsége, márpedig a miniszterelnöki pozíció többnyire megkívánja az egyetemi végzettséget és a doktori fokozat sem árt (1990-2004-ig mindegyik magyar miniszterelnöknek volt doktorija, Gyurcsány volt az első, akinek hiányzott)...

2023. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!