Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik attól félnek, hogy ha a...

Akik attól félnek, hogy ha a gyerekük meglát egy meleg embert, akkor meleg akar majd lenni ő is, azok nem félnek attól, hogy ha a gyerekük meglát pl. egy vak embert, akkor vak akar majd lenni ő is?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 00:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
90%

#41: "Komolyan azt kell magyarázni, hogy miért nem normális, ha egy férfi egy másik férfi dolgaira izgul fel? Tényleg az alapvető biológiai szabályokat kérdőjelezzük meg?"

Itt egyedül te kérdőjelezed meg az alapvető biológiai szabályokat. A homoszexualitást a biológia alakította így, mi nem normális akkor benne? Ha úgy vesszük még a betegségek is normálisak és a természetben előfordulnak. A melegséget ugyanúgy a természet alakította ki, még állatoknál is megfigyelhető. Ez nem egy hóbort, hanem biológia.

2023. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
21%
Az a baj, hogy a liberálisoknak ez mindenáron kell, hogy egyenjogúnak kezeljük a homárokat a normálisakkal. A többi ember fejében meg nem egyenrangúak, akkor se, ha amúgy nem zavarják őket. De a liberálisok mindenáron ragaszkodnak az egyenlőséghez, ami mesterséges, és nem működik. Ez a feszültség oka.
2023. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
13%

A libsi egyáltalán nem az egyenlőséghez ragaszkodik, hanem ahhoz hogy állandóan ezt bámuld.

Hamarosan jönnek majd a pedofilok is.

2023. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
93%
#53: Ezzel a véleményeddel egy idő után kisebbségbe fogsz kerülni.
2023. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
5%

"Ezzel a véleményeddel egy idő után"


Biztos egyedül fog maradni.

Csak szólok, hogy nem változott semmi.

Ahogy már írtam a filmes példát is, senki nem kíváncsi rátok.

Beteg emberek vagytok, csak rátok hagyja mindenki, de a hátatok mögött jót röhög mindenki, hogy mekkora idióta seggturkászok vagytok 😂

2023. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
18%

@50-es: a 41-es vagyok.


Ez a baj veletek liberálisokkal. Hogy mindenbe képesek vagytok belekötni, belemagyarázni mindent. Ha én azt mondom, hogy "a víz szükséges az emberi szervezetnek", ti elkezdtek filozofálni, hogy mi számít víznek, mitől ember valaki, egyáltalán miért általánosítok, amikor egyes indiai csodatevők elvannak víz nélkül.


Igen, ítélkezek. Valahol meg kell húzni a határokat, valahol ki kell már mondani, hogy ez a normális, az meg nem. Normális az én szememben minden, amitől épül a társadalom.

A bxuzulástól romlik a társadalom. Az hogy te homoszexuális vagy, az annyit jelent, hogy biológiailag probléma van veled. Alkalmatlan vagy a szaporodásra, mint az élet talán legfontosabb küldetésére.

Nincs ezzel baj önmagában! A betegséget nem szabad kicsúfolni. A beteg embert nem gúnyoljuk. De nem szabad úgy kezelnünk, mintha normális lenne. És ha valaki ezzel az abnormalitással akarja fertőzni a többi ember lelkét - hát azt tűzzel-vassal üldözni kell. A társadalmunk és a jövőnk érdekében.

2023. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
15%

Tehát te is attól félsz, hogy ha néhány vak ember körbevesz, akkor attól te is megvakulsz, elkapod tőlük a vakságot?


Kérdező!Ha direkt provokálni/személyeskedni akarsz legalább színvonalasan csináld.De azért válaszolok lásd kivel van dolgod.Nyilván nem félek mivel a vakság nem fertőző betegség de ezt mindketten tudjuk.Ellenben vannak bizonyos aberrációk amiktől távol kellene tartani az embereket különösen a gyermeket már persze ha nem akarunk kihalni.

2023. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
89%

#55: "Ahogy már írtam a filmes példát is, senki nem kíváncsi rátok."

Magadból indulsz ki, de az emberek többségének nincs baja ezekkel a filmekkel.


"Beteg emberek vagytok, csak rátok hagyja mindenki, de a hátatok mögött jót röhög mindenki, hogy mekkora idióta seggturkászok vagytok 😂"

Én nem vagyok meleg, de őket sem tartom betegnek. Szerintem cikibb ez a hozzáállás, amit produkálsz, mint az, hogy valaki meleg.

2023. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
89%

"Beteg emberek vagytok, csak rátok hagyja mindenki, de a hátatok mögött jót röhög mindenki, hogy mekkora idióta seggturkászok vagytok 😂"


A százas gyűjtő szakközépben lehet ezt csináljátok, de az intelligens emberek általában nem szórakoznak más szexualitásán. Bár van aki akinek a humor csúcsa a Rob Schneider fingós vicceknél van.

2023. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
9%

"Magadból indulsz ki, de az emberek többségének nincs baja ezekkel a filmekkel."


Mivel nem is léteznek...

Szöveget te se tudsz értelmezni.

2023. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!