Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány ismét bebizon...

A magyar kormány ismét bebizonyította, hogy csak a szavak szintjén támogatja a kárpátaljai magyarokat?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 23. 09:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
89%

A magyar kormány csak szavazatokért van a külhoni magyarokért.

Ez tény, meg egyre gázabb az EUban, NATOban, csak a magyarok rajonganak legjobban Putyinért, mindenért vétózunk, de úgy gondolom seggreülünk majd nagyon szépen, de meg fogjuk érdemelni. Bár az EUban nálunk a legnagyobb az áremelkedés, meg is érdemeljük.

2023. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
78%

19: "A putyin nem folytatná ezt a háborut ha meg kapná azt a három megyét az ukránoktol."


Nem tudom, miért veszed ezt készpénznek.


A tény az, hogy még ott sem fogadták örömmel az orosz katonákat. Ha az ottani lakosság nagy része Oroszországhoz akart volna csatlakozni, akkor egyszerűen átállnak az oroszok mellé. Nem ez történt, hanem véres harcok dúltak és dúlnak a mai napig.

Másrészt, ha ez igaz lenne, miért nyomultak volna tovább az oroszok? Miért voltak utcai harcok Kijevben, ahelyett, hogy azokban a megyékben biztosították volna hadállásukat?

Harmadrészt, ha Románia akarna 3 megyét Magyarországtól és cserébe nem harcolna velünk, akkor te jó szívvel lemondanál erről "a béke érdekében"???

2023. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
83%
A magyar kormány folyamatosan provokálja a környező országok vezetését/lakóit. Ezzel pedig többet árt a külhoni magyaroknak mint bárki, mert ellenük hergeli az ország népét amiben élnek.
2023. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
10%

"Nem tudom, miért veszed ezt készpénznek."


1. Mert eleve azokért inditották az egészet (is ne gyere ezzel a "gazdasági értékekért csinálják" dumával, mert mindent ami értékesnek nevezhető bombáznak)


2. Mert látja hogy nem olyan könnyü ez a háborusdi, de azt nem teheti meg hogy csak ugy fel adja, ezért probál egyeszkedni.


"A tény az, hogy még ott sem fogadták örömmel az orosz katonákat. Ha az ottani lakosság nagy része Oroszországhoz akart volna csatlakozni, akkor egyszerűen átállnak az oroszok mellé. Nem ez történt, hanem véres harcok dúltak és dúlnak a mai napig."


És? Mondtam hogy az ottaniak akarják? (Bár nem tudom hogy a harcolok közül hányan ukránok és hányan ottani oroszok) Mondom a putyin akarja.



"Harmadrészt, ha Románia akarna 3 megyét Magyarországtól és cserébe nem harcolna velünk, akkor te jó szívvel lemondanál erről "a béke érdekében"???"


Nem, de azért mert magyar vagyok is azok magyar területek.


Ukrán területekről miért ne monddjak le?

2023. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
75%

Idézet 24-ből:


"Harmadrészt, ha Románia akarna 3 megyét Magyarországtól és cserébe nem harcolna velünk, akkor te jó szívvel lemondanál erről "a béke érdekében"???"


Nem, de azért mert magyar vagyok is azok magyar területek.


Ukrán területekről miért ne monddjak le?


* * *


idézet vége



Hát, te hatökör, nem neked kéne lemondanod az ukrán területekről, hanem az ukránoknak!

Ahogyan te nem mondanál le a magyar területekről, úgy ők nem mondanak le az ukrán területekről.

Döbbenetes, hogy a szövegértés mennyire nem megy egyeseknek.

2023. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
21%

16, nem hiszem, hogy ha egy ország elnyomja a magyarokat, akkor az a megoldás, hogy támogatjuk. Sokakban erre nem lenne affinitás. A magyarok elnyomása jóval a 2022-es háború előtt kezdődött, valószínűleg mindig is volt. Tehát nem tudom, a kettő közt milyen lenne az összefüggés. És mi lenne a jó megoldás. Ha Ukrajnát támogatnánk, erkölcsileg leszerepelnénk magunk előtt, hisz azokat támogatnánk, akik elnyomják a magyarokat, és kirekesztenénk 150 millió ártatlan oroszt, akik ellen mindenféle szankciók vannak, elveszik a külföldi vagyonukat és Zelenszkijéknek adják, nem engedik be az orosz menekülteket (!) más országokba, kitiltják az oroszokat mindenhonnan, betiltják az orosz kultúrát, stb.

A magyar katonákat egyébként nem szabadna háborúba küldeni, a kormánynak meg kéne akadályoznia ezt, ez gyakorlatilag népirtás, minden magyarellenességet meg kéne akadályoznia, és nyilván tudna is tenni ezért, de nem akar.

Az oroszokkal ki lehetne egyezni szerintem, még megfejelhetnék kisebb szomszédos területekkel az eddig elfoglaltakat. Ha nem akarják, hogy fél Ukrajnát elcsatolják nemsokára. Szerintem még Odesszát, a tengerpartot, Harkovot is megtarthatnák az ukránok, és már ez is sokkal több, mint Ukrajna történelmi területe, és így is maradna sok történelmi orosz terület Ukrajnában. Megtehetnék, hogy lemondanak róla, ahogy mi pl. Horvátországról anno, de nem teszik, mert háborúpártiak, rasszisták, stb.

2023. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
26%

Amugy meg ez a kiegyezéses dolog lesz amugy is.


Putyin nem tudja meg hoditani ukrajnát, az meg nem tudja teljesen kiverni.


És mind a kettő oldalnak ugyan ugy sokba kerül.


Már az amerikaiaknál is vannak ilyen elképzelések (bár azt nem tudom mennyire.)

2023. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
12%

"Hát, te hatökör, nem neked kéne lemondanod az ukrán területekről, hanem az ukránoknak!


Ahogyan te nem mondanál le a magyar területekről, úgy ők nem mondanak le az ukrán területekről.


Döbbenetes, hogy a szövegértés mennyire nem megy egyeseknek."


De NEKÜNK miért kéne ezt támogatnunk? Te öt ökör?

2023. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
15%
Amugy is a románokat vissza lehet verni.
2023. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
78%
26-os, az a jó, hogy erre az elnyomásról annyiszor kértünk, valami valós alapot, ami nem politikustól, vagy politikai médiától jön, de csak kurucinfós, meg nermédiás hirek sokaságát kaptuk válaszul. Közben, meg, aki ezt valóban tudná igazolni, hogy elnyomják az ukránok a magyarokat, ők mást mondanak.
2023. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!