Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért lettek ennyire...

A balosok miért lettek ennyire túlérzékenyek?

Figyelt kérdés
Most már gyakorlatilag semmilyen poént nem szabad mondani, ami egy kicsit is kigúnyolná az LMBTQ-t, női szeszélyességet, bizonyos népcsoportokat, mert akkor rögtön rasszizmus, szexizmus, homofóbia vádja alá kerül az ember. Pedig nagyon is volna igény az ilyen viccekre és kocsma asztali beszélgetésekben sokkal nyíltabban kimondják sokan, hogy mennyire tele van a hócipőjük a politikai korrektséggel és hogy mindenki arra vár, hogy mikor sértődhet meg. Miért akarják elnyomni, hogy a humor feldolgozza ezeket a témákat?

2023. márc. 23. 18:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/146 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy a legtöbb meleg vicc tényleg ergya. Seggbekuki, haha...Ha hallottál egyet, hallottad az összeset. 14 éves korig szórakoztató, aki afelett is ezen röhög az már szerintem gáz.


De akkor már leírok egy jó viccet:


"Az elmegyógyintézetben a betegek vicceket mesélgetnek egymásnak hogy szórakoztassák egymást. Egy idő után már olyan jól ismerik a vicceket, hogy az első szó hallatán vágják a poént és kitör belőlük a röhögés. Az egyik beteg kitalálja, hogy mivel már úgyis tudják a vicceket fejből, rendeljenek mindegyikhez egy számot, és ha valaki el akarna mondani egy viccet, akkor elég csaj benyögnie a hozzárendelt számot. Így is tesznek.


A fiatal elmeorvos épp az irodájába tart amikor tanúja lesz a következő jelenetnek:


Beteg: "32!" - Eszeveszett röhögés.

Másik beteg: "4!" - Újabb féktelen hahotázás.


Az orvos nem érti mi történik, megkérdezi hát az egyik beteget, hogy mégis mi olyan mulatságos.


"Vicceket mesélünk egymásnak doktor úr!" - mondja az egyik beteg jó kedélyűen.


AZ orvos elmosolyodik. "Jaaaa....Hát ez nekem is megy! 67!"


Síri csend. Senki sem nevet. Az orvost hirtelen kényelmetlen érzés fogja el. Odafordul az előbbi beteghez:


"Valami rosszat mondtam talán?"


"Jaj, nem, nem, doktor úr, ez egy nagyon jó vicc, de ilyen rosszul elmondani!"

2023. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/146 anonim ***** válasza:
10%
#23: Ez súlyosan bántó a mentális problémákkal küzdő emberek számára. Kérlek, moderáld magad!
2023. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/146 anonim ***** válasza:
89%

#24 Lehet, de ez legalább egy jó vicc, nem úgy mint a "seggbekuki vicces" szintű poénok.


Amúgy miért akarsz cenzúrázni?

2023. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/146 anonim ***** válasza:
9%
#24 Bocs, már tudom, sok volt a szója latte. Elnézést kérek.
2023. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/146 anonim ***** válasza:
13%
#25: Mert nem szabad sértő vicceket mondani. Csak olyat, ami semmilyen közösséget nem bánt meg. Sok sikert!
2023. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/146 anonim ***** válasza:
18%

#20

Hiába nézek YT videókat, abból nem fogom megtudni, hogy számodra melyik kifejezetten poénos.

A poén az, hogy a melegek szeretik a seggbekukit, ezért a meleg rögtön seggest akart ugrani a FASZa vízbe. De arra nem válaszoltál, hogy sértő-e szerinted.

2023. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/146 anonim ***** válasza:
80%

#21

Számomra ez nem volt vicces. De amúgy a legtöbb gyogyósokról szóló vicc ilyen ergya. Gyogyósan viselkednek, haha... 14 éves kor felett szerintem gáz, aki ezen nevet.

2023. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/146 anonim ***** válasza:
32%

#27 Alààssa a velemènyed hitelessègèt, hogy lemàsoltad a kommentemet, de megertem ha nehezedre esik kinyögni egy önàllò gondolatot.


Amùgy a viccben a poènt nem az èrtelmi fogyatèkossàg adja.

2023. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/146 anonim ***** válasza:
59%

#28

Szándékosan másoltam a kommentedet, hogy érezd, ilyen alapon bármire rá lehet sütni, hogy gyerekes.

Tényleg úgy gondolod, hogy nehezemre esik önálló gondolatokat kinyögni? Miközben te nem tudsz választ adni a kérdéseimre, csak terelsz, vagy félrenézel?

Hát akkor mi adja? Az enyémben a poén alapja egy szóvicc.

2023. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/146 anonim ***** válasza:
72%

#29 a te vicced alapja nem szóvicc, hanem hogy a melegek homokosok. Mi lenne a poén? Nem vicces. Szerintem ez olyan, mint amikor a 3-4-5 éves kisgyerek a pisi-kaki-puki vicceken hahotázik. Jobb esetben kinövi, rosszabb esetben olyan lesz mint te.

#26 sajnálom, akkor nem fogod megtudni. Pedig nem összetett dolog egy 3 perces videót megnézni.

2023. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!