Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért lettek ennyire...

A balosok miért lettek ennyire túlérzékenyek?

Figyelt kérdés
Most már gyakorlatilag semmilyen poént nem szabad mondani, ami egy kicsit is kigúnyolná az LMBTQ-t, női szeszélyességet, bizonyos népcsoportokat, mert akkor rögtön rasszizmus, szexizmus, homofóbia vádja alá kerül az ember. Pedig nagyon is volna igény az ilyen viccekre és kocsma asztali beszélgetésekben sokkal nyíltabban kimondják sokan, hogy mennyire tele van a hócipőjük a politikai korrektséggel és hogy mindenki arra vár, hogy mikor sértődhet meg. Miért akarják elnyomni, hogy a humor feldolgozza ezeket a témákat?

2023. márc. 23. 18:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/146 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tartom viccesnek.
2023. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/146 anonim válasza:
85%

Én liberálisnak tartom magam (nem mindenben értek velük egyet, de előbb lennék skótduda mint konzervatív) és ezt pl. viccesnek találom:


[link]


Amúgy nekem pont az ellentéte tűnt fel. Pont hogy inkább a hagyományőrzők sértődnek meg és botránkoznak meg mindenen mint a duci afroamerikai néni a gospel után.

Vagyis nem tudom, én még nem láttam élőben liberálist sírni hogy a polgár pukkasztó polgár pukkasztás rossz hatással van a kölkére, és követeli a család barát clean versiont.


Ps. Az ugrok egy seggest viccel nem az a baj, hogy melegek vannak benne hanem hogy baromi régi és elcsépelt, ilyen IHM Showba illő vicceskönyv vicc. Pont azért nem vicces, amiért ma már a fekete fehér burlesken sem röhögünk térd csapkodva.


Én is csípem a székely és a fia videót, és csitri koromban taknyom nyálam egybe folyt a south park marhaságain, de öregek lettünk, más az ingerküszöb, az "apuka viccek" meg már inkább csak fájdalmasak, ez van, szép volt, jó volt, kifutott :)

2023. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/146 anonim ***** válasza:
56%

#41

Értem. És sértőnek tartod? És az ugrok egy seggest viccet?

2023. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/146 anonim ***** válasza:
77%
#43 nem tartom sértőnek, csak nagyon primitívnek.
2023. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/146 anonim ***** válasza:
33%

#44

Örülök, hogy végre sikerült nagy nehezen megválaszolnod a 30 kommenttel ezelőtti kérdésemre.

Akkor megállapíthatjuk, hogy mégsem csak az a vicces az én mércém szerint, ha valaki más kárára megy a poénkodás.

2023. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/146 anonim ***** válasza:
81%
#45 Nem, csak azt állapítottuk meg, hogy rossz a humorérzéked.
2023. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/146 anonim ***** válasza:
62%

#46

Azt írtad korábban, hogy szerintem csak az a vicces, ha más kárára megy a poénkodás. De ha ez nem sértő, akkor mégsem megy más kárára.

2023. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/146 anonim ***** válasza:
40%
#47 mondjuk az, két különböző dolog, hogy én heteroszexuálisként mit tartok sértőnek, és mit tart egy homoszexuális sértőnek egy homoszexuálisokon röhögő viccen, ahol az a poén, hogy melegek.
2023. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/146 anonim ***** válasza:
8%

#48

Nem azt kérdeztem, hogy téged (mint feltételezett heterót) sért-e. Hanem, hogy sértő-e, ergo azok számára akikről szól. Ha meleg lennél sértene?

2023. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/146 anonim ***** válasza:
29%
#49 a 43as kommented: “ És sértőnek tartod? ” tehát hogy én annak tartom-e. Rájuk nézve nem tudom megítélni. Ha a hetero változatát vesszük, amit valamelyik kommentbe leírtam, nőként amúgy annak tartanám.
2023. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!