Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért lettek ennyire...

A balosok miért lettek ennyire túlérzékenyek?

Figyelt kérdés
Most már gyakorlatilag semmilyen poént nem szabad mondani, ami egy kicsit is kigúnyolná az LMBTQ-t, női szeszélyességet, bizonyos népcsoportokat, mert akkor rögtön rasszizmus, szexizmus, homofóbia vádja alá kerül az ember. Pedig nagyon is volna igény az ilyen viccekre és kocsma asztali beszélgetésekben sokkal nyíltabban kimondják sokan, hogy mennyire tele van a hócipőjük a politikai korrektséggel és hogy mindenki arra vár, hogy mikor sértődhet meg. Miért akarják elnyomni, hogy a humor feldolgozza ezeket a témákat?

2023. márc. 23. 18:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/146 anonim ***** válasza:
15%

#50

"És sértőnek tartod? - tehát hogy én annak tartom-e."

Így van, hogy te sértőnek tartod-e RÁJUK NÉZVE. Nem magadra nézve. Ha az érdekelt volna, úgy kérdeztem volna, hogy téged sért-e. De eleve hülyeség magadra venni a kérdést; téged heteroszexuálisként miért sértene egy melegekről szóló rész? Most ebbe a butaságba menekülve próbálod megmásítani az eredeti állításod, hogy nem sértő.


"Ha a hetero változatát vesszük, amit valamelyik kommentbe leírtam, nőként amúgy annak tartanám."

Ha meg tudod ítélni, hogy nőként sértő-e, miért nem tudod megítélni, hogy melegként az-e?

Különben nem gobdolom, hogy nőként az lenne. Ebben a viccben egy nő csapta le a magas labdát a bunkó férjére, ő volt akinek a beszólásán nevettünk.

2023. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/146 anonim ***** válasza:
26%
#51 mert nem feltételezem, hogy a melegek úgy gondolkodnak, mint a nők. Én a magam nevében esetleg nemében beszélek. A “Kapd be a f*szom” meg semmilyen kontextusban nem vicces, a válasz pedig, hogy “nem békülök” azt feltételezi, hogy az lenne a dolga a nőnek. Ami sértő. Ennyi társadalmi érzékenység nem szorult beléd?
2023. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/146 anonim ***** válasza:
33%

#52

"Én a magam nevében esetleg nemében beszélek."

Mégis beszéltél a nők nevében is...


"A “Kapd be a f*szom” meg semmilyen kontextusban nem vicces"

Nem is a "Kapd be a f*szom"-ról állítottam hogy vicces.


"a válasz pedig, hogy nem békülök azt feltételezi, hogy az lenne a dolga a nőnek. "

De akkor a logikád szerint ugyanilyen alapon azt is feltételezi, hogy a melegeknek is ennyi a dolga, nem?

És nem, a válasz nem feltételezi azt, hogy ez a nők dolga. Miért feltételezné? A válasz azt "feltételezi", amit kimond: hogy nem békül a nő, ugyanis egy nő olyan férfinak kapja be a farkát, akit szeret és nem haragszik rá.


"Ennyi társadalmi érzékenység nem szorult beléd?"

Itt a kommentszekcióban a besértődött balosok azzal próbálkoztak, hogy valójában a jobboldaliak érzékenyek. Ezek szerint megállapíthatjuk, hogy mégsem, hisz én is jobboldali vagyok és szerinted belém sem szorult érzékenység.

2023. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/146 anonim ***** válasza:
27%

#53 “ Mégis beszéltél a nők nevében is...”

Magam nemében, mint nő, tehát a nők nevében. Szövegértés.

A nem békülök rész pontosan azt jelenti, amit leírtam, és ez ugyanúgy sértő.

A jobberek hisztiznek folyton (itt is), hogy brühühü nem csúfolódhatunk meg sértegethetünk embereket csak úgy. Nőjetek fel.

2023. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/146 anonim ***** válasza:
15%

#54

"Magam nemében, mint nő, tehát a nők nevében. Szövegértés."

Szövegértéssel nekem nincs problémám. Eddig csak heteroszexuálisként utaltál magadra, valamint korábban azt írtad, hogy:

"Ha a hetero változatát vesszük, amit valamelyik kommentbe leírtam, NŐKÉNT amúgy ANNAK TARTANÁM."

Ha tényleg nő vagy, miért feltételes módban fogalmazol, mintha nem lennél nő? Ha nő vagy és sértő, akkor sertőnek tartod, nem pedig tartanád. Nagyon olyan érzésem van, hogy most utólag kamuzod magadról, hogy nő vagy.


"A nem békülök rész pontosan azt jelenti, amit leírtam, és ez ugyanúgy sértő."

Akkor azt is jelenti, hogy a melegeknek is annyi a dolga, hogy f*szt szopjanak, nem? - ismét egy kérdes, amit megválaszolatlanul hagytál.


"A jobberek hisztiznek folyton (itt is), hogy brühühü nem csúfolódhatunk meg sértegethetünk embereket csak úgy."

Simán sertegethetek, meg csúfolódhatok csak úgy, így okom sem lett volna ezen hisztizni.

Balosok sértődnek meg és hisztiznek mindenen. Te is nőként sértőnek tartod, bocsánat, TARTANÁL egy ártalmatlan viccet, és azt a következtetést vontad le ebből, hogy a nőnek annyi a dolga, hogy f*szt kapjon be.

2023. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/146 anonim ***** válasza:
21%

#55 neked tulajdonképpen mi bajod? Azt mondod, hogy nem hisztizel, mert nem sértegethetsz, mert de, sértegethetsz. Mi a bajod?

És komoly gondjaid vannak a szövegértéssel.

“Akkor azt is jelenti, hogy a melegeknek is annyi a dolga, hogy f*szt szopjanak, nem? - ismét egy kérdes, amit megválaszolatlanul hagytál.”

Mi? A saját “vicced” kontextusában jelentené ezt. 🤦🏻‍♀️

2023. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/146 anonim ***** válasza:
41%

#56

"neked tulajdonképpen mi bajod?"

Nekem semmi, én csak téged próbállak megfejteni. Már mulatok rajtad, ahogyan önellentmondásba keveredsz magaddal.

Először nem tartottad sértőnek a viccet, majd igen, először nem nőként utaltál magadra, majd nőként, stb. Szórakoztató vagy.


"Azt mondod, hogy nem hisztizel, mert nem sértegethetsz, mert de, sértegethetsz."

Hol mondtam ilyet? Idézd!


"És komoly gondjaid vannak a szövegértéssel."

Miféle problémám van, tudnál rá példát írni?


"Mi? A saját “vicced” kontextusában jelentené ezt. "

Tehát szerinted a

"Két meleg veszekszik:

- Kapd be a f*szom!

- Nem békülök!"

viccből az derül ki, hogy az melegeknek annyi a dolga, hogy faszt szopjanak?

2023. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/146 anonim ***** válasza:
85%

#57 itt írod: “ Simán sertegethetek, meg csúfolódhatok csak úgy, így okom sem lett volna ezen hisztizni.”


Amúgy nem vagy aspergeres? Vagy autista? Az megmagyarázná ezt az értetlenséget.

2023. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/146 anonim ***** válasza:
33%

#58

Az nem egyenértékű azzal, amit írtam, már csak azért sem, mert a tied értelmetlen.

Vicces, hogy engem aspergerezel, miközben te nem tudod eldönteni magadról, hogy férfi vagy, vagy nő, meg sértőnek tartasz ilyen vicceket, plusz azt a következtetést vonod le belőle, hogy a nőknek az a dolguk, hogy f*szt szopjanak.

2023. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/146 anonim ***** válasza:
89%

Hol nem tudom eldönteni?

Az, hogy a saját “viccedet” nem tudod értelmezni, elég ciki.

2023. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!