Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Nagy Ferónak, hogy...

Igaza van Nagy Ferónak, hogy ő egy "Fidesz-csicska"? Azt jelenti itt a csicska, hogy úgy "ugrál", ahogy Orbán Viktor "muzsikál" neki?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 26. 01:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy Nagy Ferónak miért nem esik le, hogy a Fidesz is a kozmopolita módszerváltó elit része. Némileg persze önjáróvá vált, de mögöttes tartalom nélküli kiszólásokat leszámítva semmi nemzeti nincs bennük.
2023. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
Ferónak elég ha csak az apró esik le amiért le tud hajolni.
2023. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
#20. Semmi probléma, maradtok is szépen ellenzékben, ahol a helyetek van.
2023. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
#18. Én alapvetően egyetértek a 8-assal, csak ő sokkal finomabban fogalmazott, mint én. Hihetetlen debilitás, amit össze sikerült hordanod a kommunizmus = béke delíriumoddal.
2023. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
96%
#23 nem vagyok politikus, nem az én dolgom finomkodni. Aki a fideszre szavaz az én szememben értelmes ember nem lehet. Pl. soha nem vettem volna fel a céghez ahol dolgozom olyat, aki nyíltan fideszes. Persze mivel mérnöki szerepről van szó soha nem is jelentkezett senki, aki fideszes lett volna. :)
2023. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

25. A mérnöki gondolkodásmód tényleg nem egyeztethető össze a Fidesszel. 80 cm-re nem lehet 1métert mondani.


23. Vigyázz védhetetlenül árulod el a Fidesz és Orbán mérhetetlen hataloméhségét ezekkel a beszólásokkal. A politikai hatalomba kerülés azért nem ér meg minden más dolognál többet. Erkölcs, etika is van a világon. Egy nem-fideszes embernél előjön az, hogy köszöni de ilyen erkölcstelenség árán már inkább nem akar választást nyerni. Jó tudom a Fideszben ilyen erkölcsi skrupulusok (aggály,kétely) nincsenek.

2023. márc. 26. 12:32
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

#25. Részemről mindez tényleg tökre rendben van, hiszen szerintem kedvező az országnak, hogy a baloldalon még ilyen alapszinten sem sikerül felfogni a játékszabályokat, már-már túl könnyű titeket négyévente legyőzni, kérlek meg ne változzatok soha! :)


"Persze mivel mérnöki szerepről van szó soha nem is jelentkezett senki, aki fideszes lett volna. :)"


Ha egy szót is értettél volna abból, amit fentebb írtam, már magad is összerakhattad volna, hogy egy csomó, potenciálisan fideszes emberrel dolgozol együtt jelenleg is, akik egyszerűen nem fogják az orrodra kötni, hogy fideszesek, akár még egyetértőn is bólogatnak, amikor a kormányt szidod, hiszen jól tudják, hogy az ilyen prolikra rá kell ezt hagyni...te meg pontosan hozod azt a kőagyú szintet, mint aki minden választás után értetlenkedik, hogy hogy nyerhettek ezek már megint kétharmaddal, hát az ő ismeretségi körében nincsen is egyetlen fidezezssem. :DD Egyébként ne aggódj, a természettudományos/műszaki/elemző közgazdász területen tanult embereket a legnehezebb elhülyíteni, ezért itt a többi diplomás területhez mérten sokkal magasabb arányban találsz Fidesz-szimpatizánsokat vagy úgy általában jobboldali szavazókat, mintha pl. a nagykörúton belüli, felvilágosult társadalomtudósokkal vagy bölcsészekkel dolgoznál. :D

2023. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

#26. Ellenzék és erkölcs, ez az utolsó mentsvár, tudom. :D Tulajdonképpen az ellenzék már nem is akar választást nyerni, és egyéb, Karinthyt megszégyenítő bizonyítványmagyarázások, azok már nagyon mennek.


Amúgy LOL, persze, hogy egy politikus választást akar nyerni. Igen, még a te kedvenceid is, pubika. Ha meg erkölcsösdit akarnak játszani, akkor nyugodtan megtehetik, hogy nem esküdnek fel a Fidesz Alaptörvényére és nem ülnek be a parlamentbe felvenni a képviselői fizetésüket ellenzéket játszani tét nélkül. Hagyjuk is...erkölcsben (is) kuss a nevük. :))

2023. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
91%

#27 "egy csomó, potenciálisan fideszes emberrel dolgozol együtt jelenleg is"


Hidd el, hogy nem. Én vagyok az egyik legkevésbé véresszájú ellenézki a cégben. 2014-ben még akadt pár, 2023-ban nem túlzok, egyetlen fideszes értelmiségit sem ismerek. Még az is gyűlöli már a hájast, aki 2010-ben még ment plakátot ragasztani nekik egyetemistaként. Olyat meg többet is ismerek, aki kifejezetten konervatív, vallásos, és aktívan gyakorolja is a hitét, és hát ők voltak az elsők, akik szervezték a cégen belül, hogy menjünk tüntetni orbán ellen, mert belőlük váltja ki a legtöbb indulatot, hogy az emberek azt hiszik, hogy a keresztények olyanok, mint a KDNP.


Szóval innen tudom, hogy amikor ilyeneket írsz, hogy "ezért itt a többi diplomás területhez mérten sokkal magasabb arányban találsz Fidesz-szimpatizánsokat" akkor az csak a te privát fantáziád szüleménye, és semmiféle tapasztalat nincs mögötte. :)

2023. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

28. Vigyázz védhetetlenül árulod el a Fidesz és Orbán mérhetetlen hataloméhségét ezekkel a beszólásokkal.

Sokat elárul rólad, hogy el sem tudod képzelni hogy valaki ne akarjon minden áron hatalomra kerülni... ne Orbánból indulj ki.

Sajnállak, észre sem veszed magadat miket írsz.

2023. márc. 26. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!